






Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Brilo pe care îl avem în stoc la prețul de 121.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Putere | 230V |
|---|---|
| Tip | Aplicate |
| Culoare | Negru |
| Stil | Altele |
| Decorul lemnului | Arbore de cauciuc |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Formă | Pătrat |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | GU10 |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 35 W |
| Număr de becuri | 4 |
| Becuri incluse | NU |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Series | VINTAGE Brilo |
| Producător | Brilo |

Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, smart, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern, cu finisaj din bronz / alamă
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu finisaj din bronz / alamă
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stoc
Aplicat, de 230V, din lemn
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, de 230V
În stoc
Aplicat, în stil rustic, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil rustic, cu finisaj din cupru
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, cu finisaj din bronz / alamă, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil retro, de 230V
În stoc
Aplicat, din metal
În stocLivrare gratuită
Aplicat, cu finisaj din cupru, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat
În stoc
Aplicat, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, smart
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, smart, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V, din lemn
În stocLivrare gratuită
Încastrat
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, din metal
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită

De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
De tavan
În stocLivrare gratuită
Suspendată
În stocLivrare gratuită


De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Cu proiecție
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, - LED
În stoc
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Carusele
În stocLivrare gratuită
De perete, de metal
În stocLivrare gratuită
Robot
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Seturi de
În stocLivrare gratuită