








Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător ONLI pe care îl avem în stoc la prețul de 707.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Stil | Modern |
|---|---|
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Tip control | Întrerupător |
| Amplasare | Living și dormitor |
| Abajur | Fără abajur |
| Culoare | Gri |
| Culoarea luminii | Alb natural |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 30 W |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 30 W |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 1500 lm |
| Tip | Lustră pe cablu |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Echivalent cu un bec convențional | 105 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 30 W |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Modalitate de suspendare | Pe cablu |
| Series | LIBERTY Onli, SWING Onli, TWIST Onli |
| Producător | ONLI |

În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din metal, control de la distanță, cu dimmer
În stocLivrare gratuită
Din metal, control de la distanță, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Din lemn, cu abajur, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Control de la distanță, cu dimmer, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Din cristal, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu întrerupător, pentru living și dormitor, rotundă
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
În stil scandinav, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, cu întrerupător, pentru living și dormitor
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Carusele
În stocLivrare gratuită


De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
Cu proiecție
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Suspendată
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, - LED
În stoc
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită