
Lustră LED pe cablu MIRELLA 3xGX53/6W/230V auriu/negru
Istoricul prețurilor
- 30.05.2026 - 198 RON
- 07.11.2025 - 198 RON
- 07.11.2024 - 241,9 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Produs direct de la producător Polux pe care îl avem în stoc la prețul de 198.00 lei și cu o garanție de 3 ani.
Specificații
| Material | Metal |
|---|---|
| Culoarea luminii | Neutră |
| Culoare | Alb |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 10 W |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 18 W |
| Tip | Lustră pe cablu |
| Modalitate de suspendare | Pe cablu |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi/Bucătărie |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | GX53 |
| Număr de becuri | 3 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 6 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 50 W |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Flux luminos total | 1980 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Durata medie de viață a sursei | 15000 h |
| Stil | Altele |
| Series | JOY Polux, EMMA Polux, MIRELLA Pollux |
| Producător | Polux |
Produse similare


Lustră LED pe cablu MAXLIGHT P0595 JO-JO LED/38W/230V antracit
Din metal, cu lumină caldă, cu lumină neutră
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED, 40W, 230V, 3000/4000/6500K, Ø 50 cm, albă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED încastrată dimabilă PRACTICO 24W/230V IP44 Tuya Immax NEO 07109K
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Eglo 901306-LED Plafonieră FUEVA LED, 7,5 W, 230 V, 2700/4000/6500 K, Ø 16,6 cm, albă
Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stoc
Panou LED încastrat ALGINE LED/40W/230V 60x60 cm 4000K alb
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Panou LED aplicat cu senzor Telefunken 308806TF LED/25W/230V 4000K
În stocLivrare gratuită
Lustră LED pe cablu dimabilă LED/30W/230V albă Top Light + telecomandă
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
LED Plafonieră dimabilă QUADRO LED/66W/230V 3000-6000K alb + DO
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED 32W, 230V, 3000/4000/6500K, diametru 40 cm, albă
În stocLivrare gratuită
Plafonier LED QUADRO 38W 230V 3000-6000K alb cu dimmer + DO
În stocLivrare gratuită
Eglo 900758-LED SARSINA-Z plafonieră dimabilă 33,5W/230V, Ø45 cm albă
Din metal, din plastic, smart
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED 32W/230V 3000/4000/6500K 40x40 cm albă
Din plastic, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă LED/60W/230V 3000-6500K 49,5 cm alb + telecomandă
În stocLivrare gratuită
Ideal Lux - Lustru LED suspendat pe cablu ORACLE SLIM LED/53W/230V 2700K Ø 90 cm alb
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Eglo 96152 - LED panel SALOBRENA LED/16W/230V
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED Briloner 7066-014 FLAME LED/21W/230V 3000K d. 28,7 cm
Cu lumină caldă
În stoc
Ideal Lux - Lustră LED suspendată pe cablu ORACLE SLIM LED/83W/230V 4000K Ø 150 cm alb
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă cu control vocal OPAL LED/48W/230V + telecomandă
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă SONNY LED/18W/230V Globo 41586-18 + telecomandă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă LED/48W/230V 2700-6500K Wi-Fi Tuya + telecomandă
În stocLivrare gratuită
Panou suspendat cu LED ZEUS LED/40W/230V 4000K
Cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Corp de iluminat LED RGBW dimabil Eglo 33204 SALOBRENA-C LED/34W/230V + telecomandă
Cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Eglo 99258 - Plafonieră LED reglabilă FUEVA 5 LED/16,5W/230V
Din plastic, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Osram - Panou LED încastrat ESSENTIAL LED/36W/230V 6500K
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă ATLAS LED/72W/230V 3000-6500K + telecomandă
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Eglo 900759 - Plafonier LED SARSINA-Z 41W/230V, pr. 60 cm, alb
Cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Plafoniera LED XXL moderna Fly pl d90 2700k alba
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED Brilliant CUBIX 5xLED/7,6W/230V 3000K alb
Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Philips 31815/31/16 - Plafonieră LED TWIRLY 27K LED/17W/230V
Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED 18 W, 230 V, 3000/4000/6500 K, Ø 23 cm, alb
Lăţime, înălţime, adâncime
În stoc
Aigostar - Panou LED încastrat pentru tavan fals, 28W, 230V, 120 x 30 cm, 4000K
În stocLivrare gratuităCele mai bune produse de la Luminam.ro

Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Bec LED pentru piscină LED/25W/12V IP68 6500K
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/36W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Aigostar - Aplica LED pentru oglindă de baie, 12W, 230V, 4000K, 60 cm, IP44, negru
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED cu senzor pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm alb + telecomandă
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
De tavan, cu protecție IP44
În stoc
Lampă de noapte LED reglabilă cu ceas KAJA LED/1,3W/5V 3000K
În stoc
Alarmă cu senzor de mișcare fără fir 6xAA albă Nedis ALRMMW20WT
În stoc
Element de încălzire de exterior Nedis HTPA21BKW SmartLife 600/1200W/230V Wi-Fi Tuya IP24
Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED dimabil SLIMFRAME WOOD LED/58W/230V 124x33,7 cm + telecomandă inclusă
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Radiator de exterior 100W/2000W/230V IP65 Nedis HTPA30ESS + telecomandă
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23688/DUB2 - Ceas LED cu senzor de mișcare, alimentare 1xAA, Ø 32 cm, stejar
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23712/DUB/BAT2 - Ceas LED reglabil cu senzor, LED/1xAA, diam. 32 cm, stejar
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Puzzle mecanic 3D din lemn, glob strălucitor RoboTime
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Set de 3 becuri LED vintage Philips B35, E14, 4,3 W, 230 V, 2700 K
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Corp de iluminat LED fluorescent tehnic Philips 31247/31/P0 AQUALINE LED/50W/230V IP65
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 18W, 230V, Ø 30 cm, auriu, IP54
De tavan, cu protecție IP44, lăţime
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED pentru baie Brilagi ULTRA SLIM LED/18W/230V 30x30 cm negru IP54
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită