

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Lampă de perete flexibilă cu un întrerupător practic pe partea din față. Include o bec LED inteligent dimabil - funcționează pe o comunicare wireless sigură și fiabilă prin Wi-Fi. Tehnologia LED economisește până la 80% din costurile cu energia. Temperatură ajustabilă: 2700K până la 6500K. Conectați mai multe becuri și corpuri de iluminat din casa dumneavoastră și deveniți stăpânul luminii - puteți schimba nuanțele de alb sau intensitatea iluminării. Descărcați aplicația Immax NEO PRO și controlați becul cu ușurință de oriunde. Becul este compatibil cu iOS, Android, Amazon Alexa, Apple Siri Shortcuts, Google Assistant și, de asemenea, cu sistemele TUYA, SmartThings, LIDL. Valorile acestui bec corespund unui bec clasic cu o putere de 40 W. Immax NEO PRO funcționează pe platforma globală Tuya, care poate integra toate dispozitivele într-o singură unitate controlabilă. Pe lângă iluminat și multe elemente ale unei case inteligente, este capabilă să gestioneze și elemente de securitate, cum ar fi alarme, camere și diverse senzori de siguranță. Aplicația suportă limba pe care o folosiți de obicei pe telefonul dumneavoastră.
| Material | Metal, Plastic |
|---|---|
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Tip control | Întrerupător |
| Putere | 230V |
| Amplasare | Living și dormitor |
| Smart | Da |
| Culoarea luminii | Caldă, Neutră, Rece |
| Culoare | Alb |
| Funcție | Luminozitate reglabilă cu telefonul mobil/Wi-Fi/Control prin telefon |
| Flux luminos total | 400 lm |
| Stil | Altele |
| Temperatură de culoare | 2700-6500 K |
| Puterea de intrare a sursei | 4 W |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 4 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 40 W |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Soclu | G9 |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Tip | Lampă de perete |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 35 W |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Series | LED BULBS Brilagi |
| Producător | Brilagi |

În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din metal, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din lemn, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din lemn, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită

În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din lemn, din metal, în stil modern
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din metal, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Din lemn, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stoc
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din lemn, în stil modern, în stil rustic
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din metal, în stil modern
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din lemn, din metal, în stil modern
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din lemn, în stil modern, în stil rustic
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stoc
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită