









Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Brilagi pe care îl avem în stoc la prețul de 90.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Stil | Modern |
|---|---|
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Tip control | Întrerupător |
| Putere | 230V |
| Amplasare | Living și dormitor |
| Flux luminos total | 806 lm |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Puterea de intrare a sursei | 7 W |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 7 W |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Echivalent cu un bec convențional | 60 W |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Soclu | G9 |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Tip | Spot de perete |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 35 W |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Series | MAYA Brilagi |
| Producător | Brilagi |

În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Din lemn, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stoc
Cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Din lemn, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din lemn, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din lemn, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din metal, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din lemn, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din metal, cu întrerupător, pentru living și dormitor
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din lemn, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Carusele
În stocLivrare gratuită


De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
Cu proiecție
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Suspendată
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, - LED
În stoc
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită