










Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Material PAL Culoare alb Dimensiunile oglinzii Lungime: 60 cm Latime: 45 cm Dimensiunile dulapului din mijloc Latime: 30 cm Adâncime: 30 cm Inaltime: 95 cm Dimensiunile dulapului înalt Latime: 30 cm Adâncime: 30 cm Inaltime: 183,5 cm Dimensiunile dulapului de sub chiuvetă Latime: 60 cm Adâncime: 33 cm Inaltime: 61 cm Pachetul contine 1 x oglindă 1 x dulap de mijloc 1 x dulap înalt 1 x dulap sub chiuvetă AVERTIZARE: Pentru a preveni răsturnarea, acest produs trebuie fixat de perete folosind accesoriile incluse. Inspirați-vă în continuare Dulapuri de baie Baie Rafturi pentru baie Prosoape Organizatori pentru baie Oglinzi de baie
| Cu oglindă | Da |
|---|---|
| Stil | Modern |
| Suprafață | Mată |
| Lavoar | Cu lavoar |
| Culoare | Alb |
| Decor din lemn | Stejar |
| Material | Aschii de lemn |
| Dimensiunile dulapului de sub chiuvetă | 60 x 33 x 61 cm |
| Dimensiunile dulapului mediu | 30 x 30 x 95 cm |
| Dimensiunile dulapului înalt | 30 x 30 x 183,5 cm |
| Dimensiunile oglinzii | 60 x 45 cm |

160×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
50×70 cm, din bumbac, set
În stoc
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pe cărbuni, cu suprafața grilată
În stoc
200×200 cm, din lână, matlasată
În stoc
90×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Tapițat, cu picioare, decor stejar
În stoc
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
50×70 cm, cu fermoar, unicoloră
În stoc

Cu motiv de Crăciun, cu fermoar, din microfibră
În stoc
Din bumbac, pentru o persoană, din microfibră
În stoc
3D, pentru ușă, în stil modern
În stoc
90×200 cm, în stil modern, decor fag
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
50×70 cm, din bumbac, set
În stoc
90×200 cm, în stil modern, decor pin
În stoc