

Dimensiuni 45 cm, ⌀ 48 cm
Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 489 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Material MDF + furnir natural: Stejar Metal: negru Dimensiuni Latime: 48 cm Inaltime: 45 cm Execuţie Se livreaza dezasamblat Inspirați-vă în continuare Trio cupoane | -20 % Pentru copii Mobilier Trio cupoane | -15 % Trio cupoane | -10 %
| Înălţime: | 45 cm |
|---|---|
| Diametru: | 48 cm |
| Stil | Modern |
|---|---|
| Decor | Stejar |
| Material | Metal, PAL |
| Spatiu de depozitare | Cu spatiu de depozitare |
| Decor din lemn | Stejar |
| Inaltime | 45 cm |
| Desfasurare | Fara pliere |
| Materialul picioarelor | Metal |
| Forma mobilierului | Rotunda |
| Greutate | 4 kg |
| Suprafata | Mată |
| Materialul placii | Furnir natural |

Ovală, în stil scandinav, din marmură
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Rotundă, decor stejar, din metal
În stocLivrare gratuită
Rotundă, din metal, din PAL
În stocLivrare gratuită
Rotundă, în stil modern, decor stejar
În stocLivrare gratuită
Rotundă, în stil modern, din metal
În stocLivrare gratuită
Rotundă, în stil modern, din metal
În stocLivrare gratuită
Rotundă, decor stejar, din metal
În stocLivrare gratuită
Rotundă, în stil modern, decor stejar
În stocLivrare gratuită
Pătrată, în stil modern, din lemn masiv
În stocLivrare gratuită
Rotundă, decor stejar, din metal
În stocLivrare gratuită
În stil modern, decor stejar, din metal
În stocLivrare gratuită
Rotundă, în stil modern, din metal
În stocLivrare gratuită
Pătrată, din metal, din PAL
În stocLivrare gratuită
Pătrată, în stil modern, decor stejar
În stocLivrare gratuită
În stil modern, din lemn masiv
În stocLivrare gratuită
Rotundă, în stil modern, din metal
În stocLivrare gratuită
În stil modern, decor stejar, din metal
În stocLivrare gratuită
Ovală, din lemn masiv, în stil industrial
În stocLivrare gratuită
În stil modern, din metal
În stocLivrare gratuită
Rotundă, din metal, din PAL
În stocLivrare gratuită
În stil modern, din metal
În stocLivrare gratuită
Ovală, din lemn masiv, în stil industrial
În stocLivrare gratuită
Pătrată, din metal, din PAL
În stocLivrare gratuită
Rotundă, din metal, din PAL
În stocLivrare gratuită
Rotundă, din metal, din PAL
În stocLivrare gratuită
Pătrată, decor stejar, din metal
În stocLivrare gratuită
Din lemn masiv, în stil industrial, decor stejar sonoma
În stocLivrare gratuită
Din metal, din PAL, în stil industrial
În stocLivrare gratuită
În stil modern, din PAL
În stocLivrare gratuită
Din metal, din PAL, în stil industrial
În stocLivrare gratuită
Ovală, decor stejar, din lemn masiv
În stocLivrare gratuită
140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
17×200 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pentru băieți, poncho
În stoc
17×150 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din bumbac, cu fermoar, cu imprimeu floral
În stoc

Clasic, cu fermoar
În stoc
Pentru vară, din fibre tubulare
În stoc
Clasic, cu fermoar, fabricată din bumbac
În stoc