Recomandăm
Canapea gri 3 locuri NORDIC 3 VELVET
Dimensiuni 90×180×75 cm
Istoricul prețurilor
- 01.05.2026 - 1.888 RON
- 09.12.2024 - 1.888 RON
- 07.11.2024 - 1.793 RON
Descrierea produsului
Material Țesătură catifea: Bluvel 10 gri Lemn: fag Dimensiuni Latime: 180 cm Adâncime sezut: 55 cm Adâncime totală: 75 cm Inaltime sezut: 42 cm Inaltime: 90 cm Execuţie Se livreaza dezasamblat Faceți-vă casa confortabilă cu canapele în stil scandinav. Canapelele cu doua si trei locuri sunt ideale pentru apartamentele mici, unde economisesc spatiu. Aceasta este soluția cea mai economică pentru zona de relaxare din casă. Canapelele nu sunt dominante doar în sufragerie, ci sunt potrivite pentru birouri sau camerele copiilor. Impresia de ansamblu este sporita de suprafata placuta la atingere a canapelei. Tendința din ultimii ani este tapițeria moale din catifea sau catifeaua tipic cu nervuri. Lasă-te răsfățat și relaxează-te.
Dimensiuni
| Lăţime: | 180 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 75 cm |
| Înălţime: | 90 cm |
Specificații
| Stil | Scandinav |
|---|---|
| Cu picioare | Da |
| Material tapițerie | Textil |
| Număr locuri | Trei locuri |
| Tip spătar | Jos |
| Culoare | Gri |
| Inaltime | 90 cm |
| Latime | 180 cm |
| Adancime | 75 cm |
| Decor din lemn | Fag |
| Picioare | Cu picioare |
| Spatiu de depozitare | Fara spatiu de stocare |
| Marime | Tripla |
| Materialul husei | Tesatura |
| Desfasurare | Fara pliere |
| Capacitate de incarcare | Capacitate de incarcare 110 kg / 1 loc de sezut |
Cele mai bune produse de la ComodAcasa.ro

Coș de rufe din bambus gri SOBIKON
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
Patura Cocolino microplus HERBAR, bej Dimensiune: 200 x 220 cm
200×220 cm, matlasată, din micropluș
În stoc
Pilota 4 anotimpuri 140x200 cm din fibra goala, albastra
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
Somiera cu lamele drepte si banda textila 90x200 cm
90×200 cm, lamelară
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Placa de servire BUNNOO 20x30 cm
Din lemn
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Somiera cu lamele curbate 160x200 cm
160×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Lenjerie de pat din bumbac DANIELA visiniu Dimensiune lenjerie de pat: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm
Din bumbac, pentru o persoană, din microfibră
În stoc
Patura din microplus SOFT, roz pudra Dimensiune: 160 x 200 cm
200×200 cm, din lână, matlasată
În stoc
Draperie turcoaz OXFORD 140x250 cm Agatat: Inele metalice
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cuvertura de pat FLORAL RIBBON, crem Dimensiune: 170 x 210 cm
În stoc
Covoras de baie TRIVORA 60x100 cm crem
60×100 cm, antiderapante, de baie
În stoc
Pat dublu stejar trufa, SOFIA 140 x 200 cm Saltele: Fara saltea, Somiera pat: Fara somiera
Tapițat, cu picioare, decor stejar
În stoc
Lenjerie de pat din microfibra GREY LINE gri Dimensiune lenjerie de pat: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm
Clasic, cu fermoar
În stoc
Pilota 90 x 135 cm cu perna 45 x 65 cm pentru patut alb
Pentru 4 anotimpuri, Set pernă, fabricată din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Somiera cu lamele curbate 140x200 cm
140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Fototapeta pentru usa SICILIA 86x200 cm
3D, pentru ușă, în stil modern
În stoc
Fototapeta pentru usa MOUNTAIN LAKE 86x200 cm
3D, pentru ușă, în stil modern
În stoc




