





Dimensiuni 10×7×7 cm
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Material Bambus Culoare Natural Dimensiuni Latime: 7,7 cm Adâncime: 7,7 cm Inaltime: 10 cm Inspirați-vă în continuare Organizare si cutii de bijuterii Accesorii si decoratiuni Articole pentru animale de companie Lumanari Ghivece de flori Panouri de perete
| Lăţime: | 7 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 7 cm |
| Înălţime: | 10 cm |
| Tip închidere | Cu capac |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Caracteristici | Stivuibile |
| Material | Bambus |
| Inaltime | 10 cm |
| Latime | 7,7 cm |
| Lungime | 7,7 cm |
| Greutate | 0,08 kg |

160×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
50×70 cm, din bumbac, set
În stoc
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pe cărbuni, cu suprafața grilată
În stoc
200×200 cm, din lână, matlasată
În stoc
90×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Tapițat, cu picioare, decor stejar
În stoc
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
50×70 cm, cu fermoar, unicoloră
În stoc

Cu motiv de Crăciun, cu fermoar, din microfibră
În stoc
Din bumbac, pentru o persoană, din microfibră
În stoc
3D, pentru ușă, în stil modern
În stoc
90×200 cm, în stil modern, decor fag
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
50×70 cm, din bumbac, set
În stoc
90×200 cm, în stil modern, decor pin
În stoc