






Dimensiuni 6×8×14 cm
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Material Bambus Culoare Natural Dimensiuni Latime: 8 cm / 15,5 cm Înălțime: 6,2 cm / 8,7 cm Lungime: 11 cm / 14 cm Inspirați-vă în continuare Organizare si cutii de bijuterii Accesorii si decoratiuni Ghivece de flori Fototapeta Lumanari Sfesnice
| Lăţime: | 8 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 14 cm |
| Înălţime: | 6 cm |
| Tip închidere | Cu capac |
|---|---|
| Caracteristici | Stivuibile |
| Set | Da |
| Culoare | Bej |
| Material | Bambus |
| Inaltime | 6 cm, 8,7 cm |
| Lungime | 14 cm, 11 cm |
| Latime | 8 cm, 15,5 cm |
| Greutate | 0,3 kg |

160×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
50×70 cm, din bumbac, set
În stoc
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pe cărbuni, cu suprafața grilată
În stoc
200×200 cm, din lână, matlasată
În stoc
Tapițat, cu picioare, decor stejar
În stoc
90×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
50×70 cm, cu fermoar, unicoloră
În stoc

Cu motiv de Crăciun, cu fermoar, din microfibră
În stoc
Din bumbac, pentru o persoană, din microfibră
În stoc
3D, pentru ușă, în stil modern
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
90×200 cm, în stil modern, decor fag
În stoc
50×70 cm, din bumbac, set
În stoc
90×200 cm, în stil modern, decor pin
În stoc