Produse care v-ar putea interesa
Comodă cu decor stejar SCANDI 153 3D
Dimensiuni 81×156×39 cm
Istoricul prețurilor
- 21.05.2026 - 858 RON
- 11.05.2026 - 858 RON
- 10.11.2025 - 838 RON
- 01.08.2025 - 1.048 RON
- 01.07.2025 - 1.031 RON
- 26.03.2025 - 982 RON
- 10.02.2025 - 785 RON
- 10.12.2024 - 838 RON
- 09.12.2024 - 1.048 RON
- 07.11.2024 - 995 RON
Descrierea produsului
Material PAL laminat Metal Culoare Usi: stejar Scandi / brad Scandi Corp: stejar Scandi / brad Scandi Model: Herringbone Picioare: negre Dimensiuni Latime: 156,8 cm Adâncime: 39,5 cm Inaltime: 81,4 cm Grosimea plăcii: 16 mm Greutate: 42 kg Execuţie Cu trei uși 3 rafturi Balamale metalice Margini ABS Se livreaza dezasamblat Inspirați-vă în continuare Comode Sufragerie Scaune si canapele Corpuri de iluminat pentru living Accesorii pentru living Taburet
Dimensiuni
| Lăţime: | 156 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 39 cm |
| Înălţime: | 81 cm |
Specificații
| Tip | Cu uși |
|---|---|
| Stil | Modern |
| Suprafață | Mată |
| Decor | Stejar, Molid |
| Sistem de deschidere | Clasic - cu balamale |
| Formă | Dreaptă |
| Culoare | Bej |
| Material | PAL |
| Picioare | Cu picioare |
| Decor din lemn | Stejar |
| Spatiu de depozitare | Cu rafturi |
| Tipul de locatie | Pe picioare |
| Adancime | 39,5 cm |
| Forma mobilierului | Drept |
| Manere | Cu manere |
| Tip inchidere | Inchidere clasica |
| Suprafata | Mată |
| Latime | 156,8 cm |
| Inaltime | 81,4 cm |
| Marime | Subtire |
Recomandăm

Comoda Tisa, 1 Sertar, 2 Usi, Stejar Sonoma, 80 x 35 x 100 cm
Mată, dreaptă, în stil scandinav
În stocLivrare gratuită
HOMCOM Comodă cu 4 Sertare din Lemn MDF, Comodă Modernă cu Mânere și Picioare Aurii, 60x40x96 cm, Alb | Aosom Romania
Cu sertare, cu picioare, în stil modern
În stocLivrare gratuită
HOMCOM Comoda cu Sertare, Unitate de Organizare si Depozitare cu 5 Sertare, cu Manere, pentru Dormitor, Camera de Zi, Alb
Fără picioare
În stocLivrare gratuită
HOMCOM Comodă cu 6 Sertare și Picioare Antiderapante din Lemn, 120x39x75 cm, Alb | Aosom Romania
Cu sertare, cu picioare, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Comoda Creta, 2 Usi, Stejar Sonoma, 80 x 42 x 90 cm
80×80×80 cm, cu ușă, în stil modern
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Comodă modernă cu 5 sertare, 80x40x120,5 cm, alb
Cu sertare, cu picioare, în stil modern
În stoc
Comodă modernă cu 6 sertare, 120x40x78,5 cm, alb
În stoc
Comodă Asha 200 cm cu patru uși - artisan / rivier stone mat
Mată, decor stejar, cu sistem de deschidere clasic
În stocLivrare gratuită
Comodă Nicole 200 cm cu patru uși, cu fronturi riflate - cașmir / picioare aurii
85×200×45 cm, cu picioare, în stil modern
În stocLivrare gratuităCele mai bune produse de la ComodAcasa.ro

Somiera cu lamele curbate 140x200 cm
140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cutie de depozitare sub pat 200 cm, stejar
17×200 cm, decor stejar, tip cutie
În stoc
Cutie depozitare pat 150 cm, stejar
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
În stoc
Cutie depozitare pat 200 cm, pin
17×200 cm, decor pin, tip cutie
În stoc
Prosop de baie pentru copii cu gluga MILO 75x75 cm, bej
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
Noptiera Ilona stejar
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
Cutie depozitare pat 150 cm, pin
17×150 cm, decor pin, tip cutie
În stoc
Draperie turcoaz OXFORD 140x250 cm Agatat: Inele metalice
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pilota 4 anotimpuri 140x200 cm din fibra goala, albastra
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
Coș de rufe din bambus gri SOBIKON
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
Cearsaf din bumbac SLUB 140x240 cm mix de culori, 100% bumbac Dimensiune: 140 x 240 cm
Prevăzut cu elastic, fabricat din bumbac
În stoc
Pat de o persoana Laura 90x200 cm, stejar Saltele: Fara saltea, Somiera pat: Fara somiera
90×200 cm, în stil modern, decor fag
În stoc
Set pilota pat de lux, 4 anotimpuri 140x200 cm si perna matlasate 50x70 cm
În stoc
Cutie depozitare pat 200 cm, nuc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
În stoc
Somiera cu lamele drepte si banda textila 90x200 cm
90×200 cm, lamelară
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Pat SOFIA 120 x 200 cm, stejar artisan Saltele: Fara saltea, Somiera pat: Fara somiera
Tapițat, în stil modern, decor stejar
În stoc
Cuvertura de pat HENRIETTA, colorată Dimensiune: 220 x 240 cm
În stoc
Cearsaf Jersey cu elastic 90x200 cm alb
90×200 cm, din bumbac, prevăzut cu elastic
În stoc
































































