




Dimensiuni 70×140 cm
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Material 100% bumbac Greutate: 400 g/m2 Culoare Albă Dimensiune 70 x 140 cm Specificații Cu bordură elegantă Cu agățătoare Certificat Oeko-Tex Standard 100 Spălare max. la 60 °C Uscare în uscător la temperatură medie A nu se spăla cu haine care au fermoare și cârlige metalice Pentru moliciune, finețe și absorbție de durată, nu este recomandat să utilizați balsam de rufe Inspirați-vă în continuare Trio cupoane | -20 % Mobilier Trio cupoane | -10 % Pentru copii Trio cupoane | -15 %
| Lăţime: | 70 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 140 cm |
| Material | Bumbac, Bambus |
|---|---|
| Seturi | Seturi |
| Motiv | Unicolor |
| Culoare | Alb |
| Gramaj | 400 g/m2 |
| Temperatura de spalare recomandata | 60 °C |
| Dimensiune | 70 x 140 cm |
| Gramaj ridicat | Da |
| Pret | Peste 30 Lei |
| Model | Cu motiv |

Din bumbac, - o singură piesă, unicolor

Din bumbac, din frotir, - set
Livrare în peste 3 zile
160×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
3D, pentru ușă, în stil modern
În stoc
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
140×200 cm, lamelară
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pentru băieți, clasic, cu fermoar
În stoc
- husă de protecție
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
160×200 cm, lamelară
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc

Cu motiv de Crăciun, cu fermoar, din microfibră
În stoc
- husă de protecție
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
30×50 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
90×200 cm, din bumbac, prevăzut cu elastic
În stoc
- husă de protecție
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Clasic, cu fermoar
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
- husă de protecție
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
80×200 cm, lamelară
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc