Recomandăm
Istoricul prețurilor
- 27.05.2026 - 718,25 RON
- 17.04.2026 - 718,25 RON
- 23.03.2026 - 633,25 RON
- 13.02.2026 - 582,36 RON
- 23.01.2026 - 590,52 RON
- 16.01.2026 - 588,97 RON
- 10.01.2026 - 633 RON
- 18.12.2025 - 646 RON
- 18.12.2025 - 647 RON
- 08.12.2025 - 588,97 RON
- 07.11.2025 - 596 RON
- 04.11.2025 - 745 RON
- 31.10.2025 - 633,25 RON
- 28.10.2025 - 745 RON
- 25.10.2025 - 640,7 RON
- 20.10.2025 - 745 RON
- 14.10.2025 - 641 RON
- 09.10.2025 - 745 RON
- 01.10.2025 - 705 RON
- 10.06.2025 - 694 RON
- 06.06.2025 - 597 RON
- 27.05.2025 - 694 RON
- 23.05.2025 - 597 RON
- 02.05.2025 - 694 RON
- 30.04.2025 - 659 RON
- 25.04.2025 - 560 RON
- 15.04.2025 - 659 RON
- 10.04.2025 - 567 RON
- 07.04.2025 - 659 RON
- 27.03.2025 - 654 RON
- 25.03.2025 - 640 RON
- 20.03.2025 - 550 RON
- 17.03.2025 - 640 RON
- 10.03.2025 - 544 RON
- 05.03.2025 - 550 RON
- 26.02.2025 - 640 RON
- 22.02.2025 - 550 RON
- 15.02.2025 - 640 RON
- 13.02.2025 - 550 RON
- 03.02.2025 - 640 RON
- 16.01.2025 - 537,6 RON
- 10.01.2025 - 563,2 RON
- 01.01.2025 - 640 RON
- 27.12.2024 - 544 RON
- 24.12.2024 - 640 RON
- 20.12.2024 - 544 RON
- 10.12.2024 - 640 RON
- 06.12.2024 - 544 RON
- 03.12.2024 - 640 RON
- 28.11.2024 - 512 RON
- 14.11.2024 - 544 RON
- 10.11.2024 - 581,2 RON
Descrierea produsului
Notă: Pentru mai multă stabilitate, vă recomandăm să fixați suportul de pantofi pe perete.
Dimensiuni
| Lăţime: | 70 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 24 cm |
| Înălţime: | 124 cm |
Specificații
| Stil | Modern |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Tip | Cu uși rabatabile |
| Produs în | DK |
| Capacitate de încărcare | 15 kg |
| Greutate | 22.9 kg |
| Înălțime | 124 cm |
| Lățime | 70 cm |
| Sistem de închidere | Fără amortizare |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă uscată, fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Materialul mânerelor | Metal |
| Fixare de siguranță pe perete | Da |
| Seria | Shoes |
| Necesită asamblare | Da |
| Design | Modern |
| Calitate | Basic |
| Finisaj ușă | Folie |
| Material ușă | Placă aglomerată din lemn |
| Finisaj suprafață | Folie |
| Tip pantofar | Fixare pe perete necesară/închis/cu deschidere |
| Sistem de agățare | Nu |
| Material | PAL (placă aglomerată de lemn) |
| Producător | Tvilum |
Recenzii
Recenzii ale utilizatorilor
Dulapul este frumos, fără deteriorări, instrucțiunile sunt exacte și clare.
Foarte calitativ, bine lucrat si finisajele sunt facute calumea.
Achiziționat de la Bonami.ro
Descărcat de la Bonami.ro
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Diametru, cu suport hârtie igienică, din metal

Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, în stil modern

Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
26×17×17 cm, cu capac, diametru

Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko

Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

Cutie de depozitare pentru grădină gri City – Keter
55×58×44 cm, de plastic, diametru
Disponibil în 4 e-shop-uri

Suport pentru hârtie igienică din oțel inoxidabil – Wenko
Diametru

Suport pentru prosoape negru din oțel inoxidabil Rivaltana – Wenko
Freestanding, diametru

Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, decorativă, cu pene

Mop rotativ cu găleată H2PrO – Vileda

Perie de toaletă cu suport pentru hârtie Wenko Debar
Diametru, cu suport hârtie igienică, din metal

Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal

Covor pentru copii crem 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, clasic, dreptunghiular

Cuvertură bej matlasată din catifea pentru pat dublu 220x220 cm Crushed – Catherine Lansfield
220×220 cm, pentru pat dublu
























