









Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 129,99 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
O lenjerie de pat din bumbac, pentru o perfectă atmosferă sărbătorească în dormitor. Această lenjerie de pat de Crăciun, într-o combinație de crem-roșu și cu o mulțime de motive tematice, vă va aduce cu siguranță numai vise foarte magice, pline de bucurie Crăciunului și de clinchetul clopoțeilor. Bumbacul 100% moale și plăcut vă asigură un somn confortabil şi sănătos. Lenjeria are două fețe - pe o parte este roșie, cu un motiv vesel cu cadouri de Crăciun, cealaltă parte este de culoare crem subtil, decorată cu un motiv delicat cu lauri. Ideală pentru aranjamentele creative. Confortul maxim este asigurat și de închiderea practică cu fermoar. Setul include: 1 buc. faţă de pernă 70 x 90 cm 1 buc. cearşaf de plapumă 140 x 200 cm
| Material | Bumbac |
|---|---|
| Culoare | Roșu |
| Tip de lenjerie | O persoană |
| Imprimeu | Crăciun |
| Tip închidere | Fermoar |
| 4home | 4HOME |
| Călcare | Recomandăm călcarea la temperatură medie |
| Dimensiuni cuvertură | 140 x 200 cm |
| Dimensiuni pernă | 70 x 90 cm |
| Închidere | Fermoal |
| Mărime | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Spălare recomandată | 40 °C |
| Tip pat | Pat single |
| Uscător de rufe | Da |
| Producător | 4Home |
Recenzii ale utilizatorilor
Mulțumită
Frumos
Culoarea
Nu am niciun cuvânt rău de spus despre acest produs.
Culori frumoase chiar și după spălare.
Salteaua nu scârțâie, sunt foarte mulțumită.
frumos