









Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 148 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Material Pătură: 100% microfleece Față de pernă: 100% microfibră Pernă: 100% poliester Culoare Roșie Albă Dimensiuni Pătură: 200 x 220 cm Față de pernă: 40 x 40 cm Pernă: 40 x 40 cm Instrucțiuni de întreținere Temperatura recomandată pentru spălare: pătură și fața de pernă 30 °C, pernă 40 °C Fața de pernă are închidere cu fermoar Fața de pernă nu este potrivită pentru uscător Pernă poate fi uscată în uscător Nu înălbiți Ambalajul acestui set conține 1 bucată pătură din microfleece 200 x 220 cm 2 bucăți față de pernă 40 x 40 cm 2 bucăți pernă matlasată 40 x 40 cm Inspirați-vă în continuare Paturi din microfibra Paturi si cuverturi de pat Textile Paturi din fleece Cuverturi de pat Paturi cu maneci
| Gramaj | 200 g/m2 |
|---|---|
| Inchidere | Fermoar |
| Dimensiuni perna | 40 x 40 cm |
| Temperatura de spalare recomandata | 30 °C |
| Model | Cu motiv |
| Seturi | Seturi |
| Tip | Paturi si pleduri |
| Motiv | De Craciun |
| Dimensiunea paturii | 200 x 220 cm |
| Materialul pernei | 100% poliester |
| Material de acoperire | 100% microfibraa |
| Materialul paturii | 100% microfibra |































140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
17×200 cm, decor stejar, tip cutie
În stoc
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
În stoc
Pentru băieți, poncho
În stoc

17×150 cm, decor pin, tip cutie
În stoc
17×200 cm, decor pin, tip cutie
În stoc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
În stoc
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
90×200 cm, în stil modern, decor fag
În stoc
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
73-83×46×56 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
Tapițat, în stil modern, decor stejar
În stoc
90×200 cm, lamelară
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc