
Decorațiune LED neon de perete JUST LIGHT. 85021-87 NEON LED/6,5W/5V Love
Din plastic, electrică, de perete
În stocPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
O decorațiune neobișnuită potrivită pentru agățat pe perete. Captivează de la prima vedere. Este alimentată printr-un cablu USB (inclus). Este fabricată din plastic alb și emite lumină galbenă, roz și albastră. Sursa de lumină LED cu consum redus de energie iluminează semnul în culori vii.
| Material | Plastic |
|---|---|
| Sursă de alimentare | Electrică |
| Tip | De perete |
| Stil | Decorativ |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Funcție | Tehnologie LED/Întrerupător pe cablu |
| Metodă de conectare | USB |
| Tip de fișă de curent | USB |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 4 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 4 W |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Numărul ciclurilor de comutare | 15000 ON/OFF |
| Tensiune | 5 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 4 W |
| Series | NEON Just Light, NEON WALL Polux |
| Producător | JUST LIGHT. |

Din plastic, electrică, de perete
În stoc
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Electrică, din lemn, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 24V
În stocLivrare gratuită
Electrică, de perete
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 230V, freestanding
În stoc
Electrică, din lemn, de 230V
În stoc
Din plastic, electrică, de perete
În stoc

Electrică, din lemn, de 230V
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 230V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 230V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 230V, freestanding
În stoc
Electrică, de 230V, freestanding
În stoc
Benzi cu LED, electrică, RGB
În stoc
Electrică, de perete
În stoc
Din sticlă, din metal, electrică
În stoc
Din plastic, electrică, de 230V
În stoc
Electrică
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, RGB
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din plastic, sursă de alimentare solară, electrică
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 230V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, RGB
În stoc
Electrică, de 230V, de perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din plastic, sursă de alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc

Electrică, de 230V, de perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Electrică, de perete
În stoc
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44, lăţime
În stocLivrare gratuită