Recomandăm
Comodă TV din lemn de pin 140x52 cm Natasha – Marckeric
Dimensiuni 52×140×40 cm
1.319 RON
Istoricul prețurilor
- 27.05.2026 - 1.319 RON
- 25.03.2025 - 1.319 RON
- 20.03.2025 - 1.134 RON
- 10.03.2025 - 1.319 RON
- 05.03.2025 - 1.134 RON
- 26.02.2025 - 1.319 RON
- 22.02.2025 - 1.134 RON
- 15.02.2025 - 1.319 RON
- 13.02.2025 - 1.134 RON
- 29.01.2025 - 1.187 RON
- 28.01.2025 - 1.319 RON
- 24.01.2025 - 1.121 RON
- 21.01.2025 - 1.319 RON
- 17.01.2025 - 1.161 RON
- 09.01.2025 - 1.319 RON
- 20.11.2024 - 1.055,2 RON
- 19.11.2024 - 1.319 RON
- 14.11.2024 - 1.121 RON
- 12.11.2024 - 1.319 RON
Descrierea produsului
Comodă TV din lemn de pin 140x52 cm Natasha – Marckeric
Dimensiuni
| Lăţime: | 140 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 40 cm |
| Înălţime: | 52 cm |
Specificații
| Material | Lemn |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Produs în | BR |
| Înălțime picior | 21 cm |
| Capacitate de încărcare | 50 kg |
| Greutate | 15.5 kg |
| Înălțime | 52 cm |
| Lățime | 140 cm |
| Sistem de închidere | Fără amortizare |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă umedă sau burete fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Fixare de siguranță pe perete | Da |
| Seria | Natasha |
| Necesită asamblare | Da |
| Design | Rustic/scandinav |
| Calitate | Basic |
| Materialul părții din spate | Placă fibrolemnoasă |
| Material ușă | Lemn masiv de pin/ratan |
| Caracteristici | Cu picioare/cu rafturi/cu uși/cu orificiu pentru cabluri |
| Culoarea picioare | Negru |
| Material picioare | Lemn masiv de pin |
| Finisaj suprafață | Cerat |
| Culoare lemn | Lemn deschis la culoare |
| Decor | Pin |
| Material structură | Lemn masiv de pin |
| Producător | Marckeric |
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

230,82 RON
Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Diametru, cu suport hârtie igienică, din plastic

125,02 RON
Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, în stil modern

62,84 RON
Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

138,34 RON
Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
26×17×17 cm, cu capac, diametru

46,91 RON
Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

775 RON
Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×48×13 cm, cu picioare, în stil modern
Livrare gratuită
82,38 RON
Raft pentru baie Wenko Alba, negru
11×27×13 cm, în stil modern, dreaptă

91,09 RON
Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

82,77 RON
Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko

105,86 RON
Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

181,99 RON
Cutie de depozitare pentru grădină gri City – Keter
55×58×44 cm, de plastic, diametru
Disponibil în 4 e-shop-uri

95,07 RON
Suport pentru hârtie igienică din oțel inoxidabil – Wenko
Diametru

53,74 RON
Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, decorativă, cu pene

453,85 RON
Covor pentru copii crem 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, - de joacă, clasic

369,22 RON
Veioză verde cu abajur din sfoară din hârtie (înălțime 38 cm) Alev – Opviq lights
Pentru noptiere, cu întrerupător

296,46 RON
Uscător de rufe de perete Pull Out 22m – Brabantia
8×8×48 cm, suspendat, diametru

276,35 RON293,99 RON
Mop rotativ cu găleată H2PrO – Vileda

136,16 RON154,99 RON
Termos alb/auriu 1 l Alessia – Vialli Design
Din inox, între 0,5 - 1 litru














