Recomandăm
Istoricul prețurilor
- 15.05.2026 - 1.325,15 RON
- 06.03.2026 - 1.325,15 RON
- 26.01.2026 - 1.300 RON
- 01.11.2025 - 1.247 RON
- 31.10.2025 - 1.325,15 RON
- 25.10.2025 - 1.340,74 RON
- 03.02.2025 - 1.455 RON
- 16.01.2025 - 1.221 RON
- 10.01.2025 - 1.280 RON
- 08.01.2025 - 1.455 RON
- 20.12.2024 - 1.237 RON
- 10.12.2024 - 1.455 RON
- 06.12.2024 - 1.237 RON
- 03.12.2024 - 1.455 RON
- 14.11.2024 - 1.236,7 RON
- 12.11.2024 - 1.311,8 RON
Descrierea produsului
Colecția de mobilier de depozitare Madrid este deosebit de atrăgătoare datorită mânerelor din piele, care sunt foarte populare în acest moment. Cu toate acestea, dacă doriți un aspect clasic, alegeți doar mânerele rotunde din metal, care sunt, de asemenea, incluse.
Dimensiuni
| Lăţime: | 151 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 38 cm |
| Înălţime: | 80 cm |
Specificații
| Stil | Modern |
|---|---|
| Suprafață | Mată |
| Sistem de deschidere | Clasic - cu balamale |
| Formă | Dreaptă |
| Culoare | Alb |
| Picioare | Cu picioare |
| Produs în | DK |
| Înălțime picior | 10 cm |
| Capacitate de încărcare | 75 kg |
| Greutate | 46.7 kg |
| Înălțime | 80 cm |
| Lățime | 151 cm |
| Sistem de închidere | Fără amortizare |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă uscată, fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Materialul părții din spate | Placă fibrolemnoasă |
| Materialul mânerelor | Metal/piele naturală |
| Fixare de siguranță pe perete | Da |
| Certificări și standarde îndeplinite | FSC Mix |
| Seria | Madrid |
| Necesită asamblare | Da |
| Design | Clasic/scandinav/modern |
| Calitate | Basic |
| Caracteristici | Cu rafturi cu înălțime ajustabilă/cu uși/cu rafturi/cu picioare/cu sertare |
| Material picioare | Plastic/MDF |
| Finisaj suprafață | Folie |
| Material | PAL (placă aglomerată de lemn) |
| Producător | Tvilum |
Recenzii
Recenzii ale utilizatorilor
Asamblarea comodei nu a fost o sarcină ușoară, dar în rest este cu adevărat frumoasă.
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, din plastic

Set veselă 24 piese din porțelan Kütahya Porselen Pearl, verde
Din porțelan
Livrare gratuită
Raft suplimentar alb din oțel 25x25 cm Silos – Metaltex
Suporturi bucătărie, din plastic, din metal

Uscător de rufe de perete Pull Out 22m – Brabantia
7×8×47 cm, suspendat

Suport pentru hârtie igienică auriu din oțel inoxidabil Rivalta – Wenko
Cu suport hârtie igienică, din plastic, din metal

Suport pentru hârtie igienică argintiu din oțel cromat – Wenko

Recipiente 24 buc. pentru alimente Fresco – Hermia
Pentru alimente, set de, din plastic

Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko

Prosoape de vase 5 buc. din bumbac 50x70 cm – Tiseco Home Studio
50×70 cm, din bumbac, set

Tigaie pentru clătite din oțel inoxidabil ø 26 cm – Blomsterbergs
⌀ 26 cm, pentru clătite, din inox

Pilotă 4 anotimpuri de tip pătură pentru copii 100x135 cm Medium – Bonami Essentials
100×135 cm, pentru 4 anotimpuri

Scaun pentru cadă sau duș 45 x 45 cm Bath/Shower - Wenko

Husă de schimb pentru mop H2PrO – Vileda

Covoraș intrare Hanse Home Cozy Welcome 45x75 cm, negru
45×75 cm, textil, formă dreptunghiulară

Mop cu găleată H2PrO – Vileda

Masă de călcat 135x45 cm Glide Max Plus – Joseph Joseph
Freestanding
Livrare gratuită
Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
25×17×17 cm, cu capac

Veioză verde cu abajur din sfoară din hârtie (înălțime 38 cm) Alev – Opviq lights
Pentru noptiere, cu întrerupător





















