Recomandăm
Istoricul prețurilor
- 25.05.2026 - 1.673,65 RON
- 05.03.2026 - 1.673,65 RON
- 16.02.2026 - 1.969 RON
- 14.02.2026 - 1.673,65 RON
- 12.02.2026 - 1.969 RON
- 23.01.2026 - 1.673,65 RON
- 16.01.2026 - 1.713,03 RON
- 05.12.2025 - 1.673,65 RON
- 28.11.2025 - 1.575,2 RON
- 14.11.2025 - 1.673,65 RON
- 11.11.2025 - 1.969 RON
- 07.11.2025 - 1.575,2 RON
- 04.11.2025 - 1.969 RON
- 31.10.2025 - 1.673,65 RON
- 28.10.2025 - 1.969 RON
- 25.10.2025 - 1.693,34 RON
- 23.10.2025 - 1.969 RON
- 03.02.2025 - 1.439 RON
- 29.01.2025 - 1.619 RON
- 28.01.2025 - 1.799 RON
- 24.01.2025 - 1.529 RON
- 21.01.2025 - 1.799 RON
- 17.01.2025 - 1.583 RON
- 20.11.2024 - 1.439,2 RON
- 19.11.2024 - 1.799 RON
- 14.11.2024 - 1.529 RON
- 12.11.2024 - 1.799 RON
Descrierea produsului
Comodă din lemn de pin 130x80 cm Natasha – Marckeric
Dimensiuni
| Lăţime: | 130 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 40 cm |
| Înălţime: | 80 cm |
Specificații
| Suprafață | Mată |
|---|---|
| Decor | Pin |
| Sistem de deschidere | Clasic - cu balamale |
| Formă | Dreaptă |
| Material | Lemn masiv |
| Picioare | Cu picioare |
| Produs în | BR |
| Înălțime picior | 21 cm |
| Capacitate de încărcare | 50 kg |
| Greutate | 24.9 kg |
| Înălțime | 80 cm |
| Lățime | 130 cm |
| Sistem de închidere | Fără amortizare |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă umedă sau burete fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Materialul părții din spate | Placă fibrolemnoasă |
| Fixare de siguranță pe perete | Da |
| Seria | Natasha |
| Necesită asamblare | Da |
| Design | Rustic/scandinav |
| Calitate | Basic |
| Material ușă | Lemn masiv de pin/ratan |
| Caracteristici | Cu sertare/cu rafturi/cu picioare/cu uși |
| Culoarea picioare | Negru |
| Material picioare | Lemn masiv de pin |
| Finisaj suprafață | Cerat |
| Culoare lemn | Lemn deschis la culoare |
| Material structură | Lemn masiv de pin |
| Producător | Marckeric |
Recenzii
Recenzii ale utilizatorilor
Găurile pentru înșurubare nu sunt preforate, ceea ce a dus la crăparea ușițelor de-a lungul lor! Locurile de fixare a șinelor pentru sertare nu sunt indicate, ceea ce poate fi făcut printr-o metodă de încercare și eroare. Plăcile sunt deformate și înțeleg că lemnul se dilată, dar nu la un asemenea grad. Peste tot sunt găuri, lipsesc piese.. Iar ușițele crăpate sunt cireașa de pe tort.
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

Perdea albă din voal 400x240 cm Lissea – douceur d'intérieur
400×240 cm, voal, cu margini drepte

Raft suplimentar alb din oțel 25x25 cm Silos – Metaltex
Suporturi bucătărie, din plastic, din metal

Termos pentru mâncare Termo – Orion

Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Cu suport hârtie igienică

Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, din plastic

Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
25×17×17 cm, cu capac

Tigaie din fontă ø 30 cm Litina – Orion
⌀ 30 cm, din fontă, pentru plite electrice

Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

Cutie de depozitare pentru grădină gri deschis din plastic Woodys – Toomax
56×117×46 cm, de plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

Dozator de băuturi 4,8 l Savita – Premier Housewares
Din sticlă

Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
Traversă Universal Sprinty Amalfi, 52 x 200 cm
52×200 cm, tip traversă, cu fir scurt

Covor crem 160x230 cm Art – Ayyildiz Carpets
160×230 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy
Livrare gratuită
Set boluri cu suport pentru câini din ceramică ø 13 cm Dog Fantasy – Plaček Pet Products
Boluri și cutii

Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
25 cm, ⌀ 21 cm

Grătar pe cărbuni pentru masă Cattara Keg, ø 30 cm
Pe cărbuni, de masă, cu suprafața grilată














