Recomandăm
Comodă albă înaltă 74x115 cm Space – Tvilum
760,75 RON
Istoricul prețurilor
- 27.05.2026 - 760,75 RON
- 17.04.2026 - 760,75 RON
- 05.03.2026 - 675,75 RON
- 24.02.2026 - 795 RON
- 20.02.2026 - 675,75 RON
- 16.02.2026 - 795 RON
- 14.02.2026 - 675,75 RON
- 09.02.2026 - 795 RON
- 06.01.2026 - 707 RON
- 28.11.2025 - 643 RON
- 22.11.2025 - 642 RON
- 01.11.2025 - 643 RON
- 27.10.2025 - 699 RON
- 20.10.2025 - 795 RON
- 14.10.2025 - 684 RON
- 09.10.2025 - 795 RON
- 26.09.2025 - 755 RON
- 21.09.2025 - 675 RON
- 02.09.2025 - 755 RON
- 26.08.2025 - 679 RON
- 24.08.2025 - 649 RON
- 19.08.2025 - 755 RON
- 15.08.2025 - 649 RON
- 14.08.2025 - 755 RON
- 08.07.2025 - 684 RON
- 06.07.2025 - 744 RON
- 09.05.2025 - 677 RON
- 02.05.2025 - 744 RON
- 07.04.2025 - 704 RON
- 27.03.2025 - 699 RON
- 25.03.2025 - 684 RON
- 20.03.2025 - 588 RON
- 10.03.2025 - 684 RON
- 05.03.2025 - 588 RON
- 15.02.2025 - 684 RON
- 13.02.2025 - 588 RON
- 03.02.2025 - 684 RON
- 17.01.2025 - 588,24 RON
- 06.12.2024 - 581 RON
- 03.12.2024 - 684 RON
- 12.11.2024 - 584 RON
Descrierea produsului
Comodă albă înaltă 74x115 cm Space – Tvilum
Specificații
| Tip | Cu sertare |
|---|---|
| Suprafață | Mată |
| Sistem de deschidere | Clasic - cu balamale |
| Formă | Dreaptă |
| Picioare | Fără picioare |
| Produs în | DK |
| Capacitate de încărcare | 30 kg |
| Greutate | 25.7 kg |
| Înălțime | 115 cm |
| Lățime | 74 cm |
| Sistem de închidere | Fără amortizare |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă uscată, fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Materialul părții din spate | Placă fibrolemnoasă |
| Materialul mânerelor | Plastic |
| Fixare de siguranță pe perete | Da |
| Seria | Space |
| Necesită asamblare | Da |
| Design | Modern |
| Calitate | Basic |
| Finisaj sertare | Folie |
| Material sertar | PAL |
| Caracteristici | Fără picioare/cu sertare |
| Finisaj suprafață | Folie |
| Material | PAL (placă aglomerată de lemn) |
| Culoare | Alb |
| Producător | Tvilum |
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

230,82 RON
Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Diametru, cu suport hârtie igienică, din plastic

125,02 RON
Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, în stil modern

62,84 RON
Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

138,34 RON
Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
26×17×17 cm, cu capac, diametru

46,91 RON
Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

775 RON
Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×48×13 cm, cu picioare, în stil modern
Livrare gratuită
82,38 RON
Raft pentru baie Wenko Alba, negru
11×27×13 cm, în stil modern, dreaptă

91,09 RON
Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

82,77 RON
Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko

105,86 RON
Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

181,99 RON
Cutie de depozitare pentru grădină gri City – Keter
55×58×44 cm, de plastic, diametru
Disponibil în 4 e-shop-uri

95,07 RON
Suport pentru hârtie igienică din oțel inoxidabil – Wenko
Diametru

53,74 RON
Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, decorativă, cu pene

453,85 RON
Covor pentru copii crem 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, - de joacă, clasic

369,22 RON
Veioză verde cu abajur din sfoară din hârtie (înălțime 38 cm) Alev – Opviq lights
Pentru noptiere, cu întrerupător

296,46 RON
Uscător de rufe de perete Pull Out 22m – Brabantia
8×8×48 cm, suspendat, diametru

276,35 RON293,99 RON
Mop rotativ cu găleată H2PrO – Vileda

136,16 RON154,99 RON
Termos alb/auriu 1 l Alessia – Vialli Design
Din inox, între 0,5 - 1 litru






















