Recomandăm
Comodă albă joasă din lemn de pin 130x80 cm Berna – Marckeric
Dimensiuni 80×130×45 cm
Clienții menționează cel mai des
Vezi recenziile- Aspect frumos/rustic (36%)
- Lemn masiv (7%)
- Calitate slabă a materialelor (57%)
- Vopsire incompletă/nu e albă (50%)
Istoricul prețurilor
- 29.05.2026 - 1.842 RON
- 18.12.2025 - 1.842 RON
- 08.12.2025 - 1.675 RON
- 05.12.2025 - 1.755 RON
- 28.11.2025 - 1.756 RON
- 22.11.2025 - 1.757 RON
- 01.11.2025 - 1.758 RON
- 27.10.2025 - 1.944 RON
- 25.10.2025 - 1.779,34 RON
- 23.10.2025 - 2.069 RON
- 18.05.2025 - 1.698 RON
- 17.05.2025 - 1.640 RON
- 17.05.2025 - 1.698 RON
- 16.05.2025 - 1.640 RON
- 11.05.2025 - 1.929 RON
- 27.03.2025 - 1.829 RON
- 25.03.2025 - 1.790 RON
- 20.03.2025 - 1.539 RON
- 10.03.2025 - 1.790 RON
- 05.03.2025 - 1.539 RON
- 15.02.2025 - 1.790 RON
- 13.02.2025 - 1.539 RON
- 03.02.2025 - 1.790 RON
- 10.01.2025 - 1.504 RON
- 10.01.2025 - 1.682 RON
- 07.01.2025 - 1.790 RON
- 06.12.2024 - 1.521 RON
- 03.12.2024 - 1.790 RON
- 28.11.2024 - 1.121,2 RON
- 22.11.2024 - 1.457,5 RON
- 20.11.2024 - 1.601,3 RON
- 12.11.2024 - 1.690,8 RON
Descrierea produsului
Comodă albă joasă din lemn de pin 130x80 cm Berna – Marckeric
Dimensiuni
| Lăţime: | 130 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 45 cm |
| Înălţime: | 80 cm |
Specificații
| Tip | Cu sertare |
|---|---|
| Suprafață | Mată |
| Decor | Pin |
| Sistem de deschidere | Clasic - cu balamale |
| Formă | Dreaptă |
| Culoare | Alb |
| Material | Lemn masiv |
| Picioare | Cu picioare, Fără picioare |
| Produs în | BR |
| Înălțime picior | 7.5 cm |
| Capacitate de încărcare | 30 kg |
| Greutate | 34 kg |
| Înălțime | 80 cm |
| Lățime | 130 cm |
| Sistem de închidere | Fără amortizare |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă umedă sau burete fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Materialul părții din spate | Placă fibrolemnoasă |
| Materialul mânerelor | Metal |
| Fixare de siguranță pe perete | Da |
| Seria | Berna |
| Necesită asamblare | Da |
| Design | Romantic/clasic |
| Calitate | Basic |
| Finisaj sertare | Lăcuit |
| Material sertar | MDF/pin masiv/placaj |
| Caracteristici | Cu sertare/cu picioare |
| Culoarea picioare | Alb |
| Material picioare | Lemn masiv de pin |
| Finisaj suprafață | Lăcuit |
| Material structură | Lemn masiv de pin |
| Producător | Marckeric |
Recenzii
Clienții menționează cel mai des
- Aspect frumos/rustic (36%)
- Lemn masiv (7%)
- Preț promoțional (7%)
- Calitate slabă a materialelor (57%)
- Vopsire incompletă/nu e albă (50%)
- Probleme la montaj/sertare (43%)
Recenzii ale utilizatorilor
Vopsirea nu este propriu-zis albă, este atât de deschisă încât se văd fâșii albastre dedesubt. Ambalarea oferă puțină protecție (a ajuns deteriorat) și lemnul a prezentat lovituri.
Calitatea comodei este puțin mai scăzută decât am așteptat.
Comodă frumoasă din lemn masiv. Ne place foarte mult. Vă mulțumim.
Comoda arată bine, exact ca în imagine, dar execuția este puțin de calitate slabă, având mici defecte cosmetice. Cel mai mult ne-a deranjat însă montajul problematic și de durată, instrucțiunile nu sunt suficient de detaliate. O gaură pentru șurub era poziționată greșit, astfel că a fost necesar să fie dată o gaură suplimentară alături. După asamblare, unele sertare se blochează la închidere.
este puțin mai vărgată decât în fotografie, deci nu este complet albă, dar arată bine
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Diametru, cu suport hârtie igienică, din plastic

Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, în stil modern

Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
26×17×17 cm, cu capac, diametru

Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete, diametru

Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×48×13 cm, cu picioare, în stil modern
Livrare gratuită
Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

Raft pentru baie Wenko Alba, negru
11×27×13 cm, în stil modern, dreaptă

Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko
Diametru

Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

Covor crem 200x300 cm Wolly – BT Carpet
200×300 cm, unicolor, dreptunghiular

Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal

Măsuță auxiliară rotundă din metal ø 25 cm Salo – House Nordic
54 cm, ⌀ 25 cm, rotundă, ovală
Disponibil în 2 e-shop-uri

Suport pentru hârtie igienică din oțel inoxidabil – Wenko
Diametru

Traversă Universal Sprinty Amalfi, 52 x 200 cm
Tip traversă, cu fir scurt, unicolor

Capac WC 37 x 42,5 cm Bamboo – Wenko
Din lemn, clasic, înălţime

Veioză crem/aurie cu abajur textil (înălțime 47 cm) Yakamoz – Opviq lights
De birou, pentru noptiere, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri

Covor crem 160x230 cm Leon – Villeroy&Boch
160×230 cm, de interior, din material sintetic
Livrare gratuită














