Recomandăm
Canapea 2 locuri AMBER kerosen
Dimensiuni 90×136×75 cm
Istoricul prețurilor
- 18.05.2026 - 1.748 RON
- 25.11.2025 - 1.748 RON
- 27.03.2025 - 1.768 RON
- 10.12.2024 - 1.888 RON
- 09.12.2024 - 1.869 RON
- 12.11.2024 - 1.776 RON
Descrierea produsului
Material Material: Kerosen - Linea 12 Lemn: fag Dimensiuni Latime: 136 cm Adâncime sezut: 55 cm Adâncime totală: 75 cm Inaltime sezut: 43,5 cm Inaltime: 90 cm Execuţie Se livreaza dezasamblat Faceți-vă casa confortabilă cu canapele în stil scandinav. Canapelele cu doua si trei locuri sunt ideale pentru apartamentele mici, unde economisesc spatiu. Aceasta este soluția cea mai economică pentru zona de relaxare din casă. Canapelele nu sunt dominante doar în sufragerie, ci sunt potrivite pentru birouri sau camerele copiilor. Impresia de ansamblu este sporita de suprafata placuta la atingere a canapelei. Tendința din ultimii ani este tapițeria moale din catifea sau catifeaua tipic cu nervuri. Lasă-te răsfățat și relaxează-te.
Dimensiuni
| Lăţime: | 136 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 75 cm |
| Înălţime: | 90 cm |
Specificații
| Stil | Scandinav |
|---|---|
| Cu picioare | Da |
| Material tapițerie | Textil |
| Tip spătar | Jos |
| Greutate | 19 kg |
| Inaltime | 90 cm |
| Latime | 136 cm |
| Adancime | 75 cm |
| Decor din lemn | Fag |
| Picioare | Cu picioare |
| Spatiu de depozitare | Fara spatiu de stocare |
| Marime | Cu doua locuri |
| Materialul husei | Tesatura |
| Desfasurare | Fara pliere |
| Inaltimea scaunului | 43,5 cm |
| Capacitate de incarcare | Capacitate de incarcare 110 kg / 1 loc de sezut |
Cele mai bune produse de la ComodAcasa.ro

Somiera cu lamele curbate 140x200 cm
140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cutie de depozitare sub pat 200 cm, stejar
17×200 cm, decor stejar, tip cutie
În stoc
Cutie depozitare pat 150 cm, stejar
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
În stoc
Poncho prosop de plaja BORNEO albastru inchis 80x145 cm
Pentru băieți, poncho
În stoc
Cutie depozitare pat 150 cm, pin
17×150 cm, decor pin, tip cutie
În stoc
Cutie depozitare pat 200 cm, pin
17×200 cm, decor pin, tip cutie
În stoc
Set pilota pat de lux, 4 anotimpuri 140x200 cm si perna matlasate 50x70 cm
În stoc
Cutie depozitare pat 200 cm, nuc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
În stoc
Prosop de baie pentru copii cu gluga MILO 75x75 cm, bej
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
Noptiera Ilona stejar
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
Noptiera Ilona nuc
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
Draperie turcoaz OXFORD 140x250 cm Agatat: Inele metalice
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pat de o persoana Laura 90x200 cm, stejar Saltele: Fara saltea, Somiera pat: Fara somiera
90×200 cm, în stil modern, decor fag
În stoc
Scaun de birou AVOLA VELVET albastru
73-83×46×56 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pilota 4 anotimpuri 140x200 cm din fibra goala, albastra
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
Coș de rufe din bambus gri SOBIKON
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
Pat SOFIA 120 x 200 cm, stejar artisan Saltele: Fara saltea, Somiera pat: Fara somiera
Tapițat, în stil modern, decor stejar
În stoc
Somiera cu lamele drepte si banda textila 90x200 cm
90×200 cm, lamelară
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc










