






Clienții menționează cel mai des
Vezi recenziileCel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 104,99 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Eleganță de iarnă pentru fiecare dormitor. Răsfățați-vă cu un somn confortabil cu lenjerie din bumbac cu un motiv original de cerbi. Fondul gri decent și frumosul motiv de iarnă în alb, petrol și turcoaz vor crea atmosfera perfectă în dormitorul dvs. pentru relaxare și odihnă potrivite. Bumbacul 100% plăcut și de înaltă calitate va garanta o adormire plăcută și confort maxim în timpul somnului. Lenjeria de pat are același model pe ambele părți și este prevăzută cu o închidere cu fermoar. Setul conține: 1x față de pernă 70 x 90 cm 1x cearșaf de pilotă 140 x 200 cm
| Material | Bumbac |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Tip de lenjerie | O persoană |
| Imprimeu | Crăciun |
| Tip închidere | Fermoar |
| 4home | 4HOME |
| Călcare | Recomandăm călcarea la temperatură medie |
| Dimensiuni cuvertură | 140 x 200 cm |
| Dimensiuni pernă | 70 x 90 cm |
| Greutate | 115 g/m2 |
| Închidere | Fermoal |
| Mărime | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Spălare recomandată | 40 °C |
| Tip pat | Pat single |
| Uscător de rufe | Da |
| Producător | 4Home |
Clienții menționează cel mai des
Recenzii ale utilizatorilor
Plăcut
Solid
Ieftin
Culoarea lenjeriei de pat este complet diferită față de cea din imagine. În realitate, lenjeria este gri închis. Totuși, o păstrez. Doar că mă deranjează descrierea înșelătoare.
Foarte frumos, fiul meu a avut o bucurie incredibilă.
Husele nu au fost cusute, respectiv au fost cusute, dar nu pe cusături, astfel încât materialele nu s-au unit și nu pot fi îmbrăcate.
Pe pernă era o gaură. Materialul de calitate slabă.