


Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Nordlux pe care îl avem în stoc la prețul de 160.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Stil | Altele |
|---|---|
| Tip | Plafonieră |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Formă | Rotund |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 32 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 32 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 220 W |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Flux luminos total | 3200 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Culoarea luminii | Alb natural |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 32 W |
| Series | CEILING Nordlux |
| Producător | Nordlux |





Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită





Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită




Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită


Smart
În stocLivrare gratuită




Smart
În stocLivrare gratuită



Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită



Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită

De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită

ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
De tavan
În stocLivrare gratuită
Cu proiecție
În stocLivrare gratuită

ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Suspendată
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, - LED
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Carusele
În stocLivrare gratuită

Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc