










Dimensiuni 50×50 cm
Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 86 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Material Lenjerie Culoare Gri Dimensiuni Latime: 50 cm Lungime: 50 cm Greutate: 141 g Execuţie A nu se folosi înălbitor Nu uscați cu mașina Închidere cu fermoar Temperatura de spalare recomandata 30 °C Doar husa, perna nu este inclusă Inspirați-vă în continuare Huse de perna Textile Covoare Paturi si cuverturi de pat Umplutura pentru perna Perne decorative
| Lăţime: | 50 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 50 cm |
| Formă | Pătrată |
|---|---|
| Tip închidere | Fermoar |
| Motiv | Unicolor |
| Material | In |
| Culoare | Gri |
| Inchidere | Fermoar |
| Dimensiune | 50 x 50 cm |
| Forma mobilierului | Patrat |
| Latime | 50 cm |
| Locatie | Pentru interior |
| Lungime | 50 cm |
| Tip | Perne decorative |
| Dimensiuni perna | 50 x 50 cm |
| Producător | IB Laursen |

45×45 cm, pătrată, cu fermoar
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
45×45 cm, pătrată, cu fermoar
În stoc
45×45 cm, pătrată, cu fermoar
În stoc
45×45 cm, pătrată, cu fermoar
În stoc

45×45 cm, pătrată, cu fermoar
În stoc
Pătrată, cu fermoar, din bumbac
Livrare în peste 1 zi
45×45 cm, pătrată, cu fermoar
În stoc
Pătrată, cu fermoar, din bumbac
Livrare în peste 1 zi
Pătrată, cu fermoar, cu imprimeu floral
Livrare în peste 1 zi
50×70 cm, cu fermoar, cu imprimeu floral
În stoc
45×45 cm, pătrată, cu fermoar
În stoc
Pătrată, cu fermoar, din poliester
Livrare în peste 1 zi
70×90 cm, cu fermoar, din poliester
În stoc
45×45 cm, pătrată, cu fermoar
În stoc
45×45 cm, pătrată, cu fermoar
În stoc
Pătrată, din poliester
Livrare în peste 1 zi
45×45 cm, pătrată, cu fermoar
În stoc
Pătrată, cu fermoar, cu imprimeu floral
Livrare în peste 1 zi
45×45 cm, pătrată, cu fermoar
În stoc
Pătrată
Livrare în peste 1 zi
Pătrată, din poliester
Livrare în peste 1 zi
45×45 cm, pătrată, cu fermoar
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pătrată, din poliester
Livrare în peste 1 zi
50×70 cm, cu fermoar, cu imprimeu floral
În stoc
Pătrată, din poliester
Livrare în peste 1 zi
45×45 cm, pătrată, cu fermoar
În stoc
50×70 cm, cu fermoar, din poliester
În stoc
45×45 cm, pătrată, cu fermoar
În stoc
40×50 cm, cu fermoar, unicoloră
În stoc
Dreptunghiulară, cu nasturi, din bumbac
În stoc
70×90 cm, cu fermoar, cu imprimeu floral
În stoc
140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pentru băieți, poncho
În stoc
3D, pentru ușă, în stil modern
În stoc
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
70×90 cm
În stoc
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
Clasic, cu fermoar
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Prevăzut cu elastic, fabricat din bumbac
În stoc
90×200 cm, lamelară
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc

Cu nasturi, fabricată din bumbac
În stoc
120×200 cm, în stil modern, decor fag
În stoc

200×220 cm, matlasată, din micropluș
În stoc
90×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc