








Dimensiuni 40×40 cm
Material Acoperire: 100% poliester Umplutura: 100% poliester Dimensiuni Latime: 40 cm Lungime: 40 cm Inaltime: 10 cm Greutate: 230 g Execuţie Trei din patru perne au un imprimeu diferit pe față și pe spate A nu se folosi înălbitor Nu uscați în mașină TTemperatura de spălare recomandată 30 °C
| Lăţime: | 40 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 40 cm |
| Tip | Decorative |
|---|---|
| Material | Poliester |
| Culoare | Gri |
| Dimensiuni perna | 40 x 40 cm |
| Material umplutura | Poliester |
| Greutate | 0,23 kg |
| Latime | 40 cm |
| Lungime | 40 cm |
| Motiv | Disney |
| Model | Cu motiv |
| Materialul husei | Poliester |
| Forma mobilierului | Patrat |
| Locatie | Pentru interior |
| Utilizare | Perne decorative |

160×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
3D, pentru ușă, în stil modern
În stoc
De perete, pentru orhidee, din beton
În stoc
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
140×200 cm, lamelară
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
- husă de protecție
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pentru băieți, clasic, cu fermoar
În stoc

90×200 cm, din bumbac, prevăzut cu elastic
În stoc
- husă de protecție
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
- husă de protecție
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu motiv de Crăciun, cu fermoar, din microfibră
În stoc
30×50 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
Pentru pătuț, cu nasturi, fabricată din bumbac
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din bumbac, - o singură piesă, unicolor
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pentru fete, clasic, cu fermoar
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
- husă de protecție
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc