Plafonieră LED Paul Neuhaus 6267-17 ROTAZO LED/32W/230V d. 45 cm crom
Către magazin Luminam.ro
DisponibilitateÎn stoc
Livrare gratuită
Puteți returna produsul în termen de 60 de zile.
Istoricul prețurilor
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Specificații
MaterialMetal
StilModern
Tipul de  bec recomandatLED
Tip controlÎntrerupător
Putere230V
FormăRotundă, Atipică
AmplasareLiving și  dormitor
Număr  surse de  iluminatUnu
CuloareGri
TipPlafonieră
LocDormitor/Cameră de zi
FuncțieTehnologie LED/Luminozitate reglabilă treptat
Grad de protecție ipIP20
SocluModul LED integrat
Puterea maximă de intrare a sursei32 W
Număr de becuri1
Becuri incluseDA (LED)
Puterea de intrare a sursei32 W
Echivalent cu un bec convențional180 W
Temperatură de culoare3000 K
Flux luminos total2600 lm
Tensiune230 V
Durata medie de viață a sursei25000 h
Numărul ciclurilor de comutare15000 ON/OFF
Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice1
Culoarea luminiiAlb cald
Consumul total de energie al corpului de iluminat32 W