Recomandăm
Comoda ARTOS cu decor stejar sonoma
Dimensiuni 78×116×40 cm
Istoricul prețurilor
- 02.04.2026 - 905 RON
- 04.05.2025 - 905 RON
- 19.02.2025 - 903 RON
- 10.02.2025 - 905 RON
- 01.02.2025 - 966 RON
- 18.01.2025 - 821,1 RON
- 09.12.2024 - 966 RON
- 15.11.2024 - 917 RON
Descrierea produsului
Material MDF Furnir: stejar Sonoma Metal: negru Dimensiuni Latime: 116 cm Adâncime: 40 cm Inaltime: 78 cm cm Greutate: 46,5 kg Execuţie Designul original al furnirului 3 sertare lungi si 3 mici Baza metalica si manere metalice Capacitatea de încărcare a sertarului este de 5 kg
Dimensiuni
| Lăţime: | 116 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 40 cm |
| Înălţime: | 78 cm |
Specificații
| Tip | Cu sertare |
|---|---|
| Stil | Modern |
| Suprafață | Mată |
| Sistem de deschidere | Culisant |
| Formă | Dreaptă |
| Material | PAL |
| Picioare | Cu picioare, Fără picioare |
| Decor | Stejar sonoma |
| Adancime | 40 cm |
| Materialul picioarelor | Metal |
| Spatiu de depozitare | Cu sertare |
| Decor din lemn | Stejar sonoma |
| Inaltime | 78 cm |
| Latime | 116 cm |
| Forma mobilierului | Drept |
| Manere | Cu manere |
| Suprafata | Mată |
| Numar de sertare | 6 |
| Tip inchidere | Cu sertare |
| Marime | Subtire |
Cele mai bune produse de la ComodAcasa.ro

Somiera cu lamele curbate 140x200 cm
140×200 cm, lamelară
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Fototapeta pentru usa GLITTER LEATHER 86x200 cm
3D, pentru ușă, în stil modern
În stoc
Lenjerie de pat din bumbac STAR negru Dimensiune lenjerie de pat: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm
Pentru fete, clasic, cu fermoar
În stoc
Coș de rufe din bambus gri SOBIKON
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
Lenjerie de pat din microfibra CATMOSPHERE colorata Dimensiune lenjerie de pat: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm
Pentru băieți, clasic, cu fermoar
În stoc
Cuvertura de pat WILDFLOWERS, colorata Dimensiune: 170 x 210 cm
În stoc
Somiera cu lamele drepte si banda textila 160x200 cm
160×200 cm, lamelară
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Lenjerie de pat din bumbac pentru patut Renforce RAINUBI alb Dimensiune lenjerie de pat: 45 x 65 cm | 90 x 135 cm
Pentru pătuț, cu nasturi, fabricată din bumbac
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Lenjerie de pat din bumbac Renforce creponat BEAUTIFUL SPRING colorat Dimensiune lenjerie de pat: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm
Cu buline
În stoc
Lenjerie de pat din bumbac ROSANOVA colorata Dimensiune lenjerie de pat: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm
Pentru fete, clasic, cu fermoar
În stoc
Cearsaf Jersey EXCLUSIVE cu elastic alb 200 x 220 cm
200×220 cm, din bumbac, prevăzut cu elastic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Prosop copii Bella 30x50 cm visiniu, 100% bumbac
30×50 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
Protectie saltea impermeabila matlasata 200 x 220 cm
- husă de protecție
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cuvertura de pat FLORAL RIBBON, crem Dimensiune: 220 x 240 cm
În stoc
Lenjerie de pat din microfibra CATMOSPHERE colorata Dimensiune lenjerie de pat: 2 buc 70 x 90 cm | 200 x 220 cm
Clasic, cu fermoar, fabricată din microfibră
În stoc
Puzzle pentru copii 4 in 1 PEPPA PIG family day, 19x29 cm
19×29 cm, pentru copii, peppa pig
În stoc
Cuvertura de pat FLORAL RIBBON, crem Dimensiune: 170 x 210 cm
În stoc
Cearsaf Jersey cu elastic 90x200 cm albastru inchis
90×200 cm, din bumbac, prevăzut cu elastic
În stoc















