Recomandăm
Comoda inalta ARTOS cu decor stejar sonoma
Dimensiuni 117×78×40 cm
Istoricul prețurilor
- 30.05.2026 - 785 RON
- 19.02.2025 - 785 RON
- 10.02.2025 - 787 RON
- 09.12.2024 - 840 RON
- 15.11.2024 - 798 RON
Descrierea produsului
Material MDF Furnir: stejar Sonoma Metal: negru Dimensiuni Latime: 78 cm Adâncime: 40 cm Inaltime: 117 cm Greutate: 45,5 kg Execuţie Designul original al furnirului 4 sertare lungi si 2 mici Baza metalica si manere metalice Capacitatea de încărcare a sertarului este de 5 kg
Dimensiuni
| Lăţime: | 78 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 40 cm |
| Înălţime: | 117 cm |
Specificații
| Tip | Cu sertare |
|---|---|
| Stil | Modern |
| Suprafață | Mată |
| Sistem de deschidere | Culisant |
| Formă | Dreaptă |
| Culoare | Bej |
| Material | PAL |
| Picioare | Cu picioare, Fără picioare |
| Decor | Stejar sonoma |
| Inaltime | 117 cm |
| Latime | 78 cm |
| Adancime | 40 cm |
| Decor din lemn | Stejar sonoma |
| Spatiu de depozitare | Cu sertare |
| Marime | Subtire |
| Materialul picioarelor | Metal |
| Forma mobilierului | Drept |
| Manere | Cu manere |
| Suprafata | Mată |
| Numar de sertare | 6 |
| Tip inchidere | Cu sertare |
Cele mai bune produse de la ComodAcasa.ro

Somiera cu lamele curbate 140x200 cm
140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Prosop de baie pentru copii cu gluga MILO 75x75 cm, bej
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
Draperie turcoaz OXFORD 140x250 cm Agatat: Inele metalice
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cutie depozitare pat 150 cm, stejar
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Coș de rufe din bambus gri SOBIKON
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Cutie depozitare pat 200 cm, nuc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Noptiera Ilona stejar
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
Pilota 4 anotimpuri 140x200 cm din fibra goala, albastra
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
Perdea de gradina GARDIO impermeabila 150x220 cm, maro deschis
În stil modern, din poliester, - unicolor
În stoc
Pat Emily 160x200 cm, stejar Saltele: Fara saltea, Somiera pat: Cu lamele drepte
160×200 cm, cu picioare, din lemn
În stoc
Pilota de vara racoritoare ELARIA, roz Dimensiune: 200 x 220 cm
200×220 cm, pentru vară, Set pernă
În stoc
Pilota de vara racoritoare ELARIA, verde Dimensiune: 140 x 200 cm
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
Pilota de vara racoritoare ELARIA, verde Dimensiune: 200 x 220 cm
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
Pilota de vara racoritoare ELARIA, turcoaz Dimensiune: 200 x 220 cm
Pentru vară, din fibre tubulare
În stoc
Poncho prosop de plaja BORNEO albastru inchis 80x145 cm
Pentru băieți, poncho
În stoc
Lenjerie de pat din microfibra GREY LINE gri Dimensiune lenjerie de pat: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm
Clasic, cu fermoar
În stoc
Cearsaf Jersey cu elastic 90x200 cm alb
90×200 cm, din bumbac, prevăzut cu elastic
În stoc
Cearsaf din bumbac SLUB 140x240 cm mix de culori, 100% bumbac Dimensiune: 140 x 240 cm
Prevăzut cu elastic, fabricat din bumbac
În stoc














