



Dimensiuni 167×103×39 cm
Material Corp: placă laminată Picioare: Lemn de stejar Dimensiuni Latime: 103 cm Adâncime: 39 cm Inaltime: 167 cm Execuţie 2 dulapuri care se pot deschide Finisaj mat Diverse lățimi de rafturi facilitând organizarea spațiului Acces usor la raft chiar si pentru cei mai mici copii Poate fi montat pe perete (recomandat) Îndeplinește standardele europene de siguranță Întreţinere Mobilierul poate fi șters cu o cârpă moale de bumbac umezită cu apă sau cu un produs de îngrijire a mobilierului. Decorarea unei camere pentru copii în stil scandinav se concentrează pe simplitate, funcționalitate și elemente naturale. Utilizați culori neutre precum alb sau gri pe pereți și mobilierul principal, completate de accente pastelate moi. Elementele din lemn oferă o senzație caldă și confortabilă. Mobilierul trebuie să aibă linii curate și să fie practic, cum ar fi paturile cu spațiu de depozitare. Folosiți cutii de depozitare și rafturi pentru a organiza jucăriile. Completați spațiul cu materiale naturale precum bumbacul și inul și concentrați-vă pe utilizarea maximă a luminii naturale completate de lămpi simple.
| Lăţime: | 103 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 39 cm |
| Înălţime: | 167 cm |
| Decor | Stejar |
|---|---|
| Formă | Dreaptă |
| Material | Lemn, PAL |
| Suprafața | Mată |
| Culoare | Bej |
| Decor din lemn | Stejar |
| Materialul picioarelor | Lemn |
| Spatiu de depozitare | Cu dulapuri, Spatiu de depozitare deschis |
| Suprafata | Mat |
| Adancime | 39 cm |
| Inaltime | 167 cm |
| Latime | 103 cm |
| Fixat pe perete | Da |
| Manere | Fara manere |
| Conceput pentru | Pentru fete, Pentru baieti |
| Producător | Bellamy |

73×200×141 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
127×20×20 cm, de colț, din PAL
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, cu margini drepte
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
În stoc
Fabricate din lemn, fabricate din material textil
Livrare în peste 1 săptămână
Extensibile, cu picioare, pentru dormit zilnic
Livrare în peste 2 săptămâni
Pentru băieți, clasic, cu nasturi
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
85×130×64 cm, extensibilă, în stil modern
Disponibil în 3 e-shop-uri
Livrare în peste 1 săptămână

95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
140×200 cm, lamelară
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
75×100×100-135 cm, extensibilă, rotundă
Disponibil în 3 e-shop-uri
Livrare în peste 2 săptămâni
Din metal, stivuibil, cu cotiere
În stoc
Din metal
În stoc
80×200 cm, lamelară
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
120×200 cm, lamelară
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
160×200 cm, lamelară
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
95×120×200 cm, în stil scandinav, înalt
Livrare în peste 3 săptămâni