







Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător JUST LIGHT. pe care îl avem în stoc la prețul de 809.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Stil | Modern |
|---|---|
| Tip control | Întrerupător |
| Putere | 230V |
| Amplasare | Living și dormitor |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Formă | Pătrat |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Tip | Lustră pe tijă |
| Modalitate de suspendare | Pe tijă |
| Soclu | E14 |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 25 W |
| Număr de becuri | 5 |
| Becuri incluse | NU |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Series | NEORDIC Paulmann, WIDOW Paul Neuhaus, CAPSULE Paulmann, BOLO Paul Neuhaus, ZEA Just Light, SOPHIE Leuchten Direkt, ESBEN Paulmann, GRETA Paul Neuhaus |
| Producător | JUST LIGHT. |

În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stoc
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stoc
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
- bec tip halogen, cu întrerupător, de 230V
În stoc
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, în stil modern, cu întrerupător
În stoc
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Instalație, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stocLivrare gratuită
De perete, de metal
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Din sticlă, de 12V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Suspendată
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită



Carusele
În stocLivrare gratuită

Smart
În stocLivrare gratuită
Seturi de
În stocLivrare gratuită