
Lustră LED dimabilă pe cablu LED/40W/230V 3000-6500K + telecomandă
Smart
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Candelabru LED modern. Potrivit doar pentru interior (IP20). Control simplu prin telecomandă (inclusă în pachet). Poate fi controlat și prin aplicația gratuită LampSmart Pro. Aplicația este compatibilă cu sistemele Android și iOS. Corp de iluminat cu funcție de reglare continuă a intensității și schimbare a culorii luminii. Temperatura de culoare: 3000K până la 6500K. Funcție memorie și mod lumină de noapte. Schimbarea modurilor și prin întrerupătorul de perete obișnuit. Posibilitatea de a controla mai multe corpuri de iluminat cu o singură telecomandă. Sursă LED încorporată, eficientă energetic.
| Material | Metal |
|---|---|
| Lățime | Lăţime |
| Smart | Da |
| Culoarea luminii | Caldă, Neutră, Rece |
| Culoare | Alb |
| Modalitate de suspendare | Pe cablu |
| Formă | Rotund |
| Stil | Altele |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 80 W |
| Durata medie de viață a sursei | 30000 h |
| Temperatură de culoare | 3000-6500 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 7500 lm |
| Tip | Lustră pe cablu |
| Funcție | Control la distanță/Tehnologie LED/Bluetooth |
| Echivalent cu un bec convențional | 520 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 80 W |
| Numărul ciclurilor de comutare | 25000 ON/OFF |
| Unghiul fasciculului luminos | 240 ° |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 80 W |
| Series | ROUND Nedes |
| Producător | NEDES |

Smart
În stocLivrare gratuită

Din metal, din plastic, diametru
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă, cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă, cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Din plastic, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Înălţime, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Din lemn, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Smart
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din metal, smart
În stocLivrare gratuită
Cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Smart
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din metal, smart
În stocLivrare gratuită
Cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Înălţime, diametru, smart
În stocLivrare gratuită

Din metal
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din metal, smart
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită