





Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Lampă LED decorativă modernă de masă. Aspectul său atemporal o face potrivită pentru orice cameră, în special pentru camera de zi sau dormitor. Lampa permite o îmbinare lină a culorilor (RGB + alb), care creează o atmosferă confortabilă și relaxantă în cameră. Cu telecomanda (inclusă) se pot seta diferite moduri de iluminare și, de asemenea, se poate controla luminozitatea generală. De asemenea, lampa reacționează activ la muzică. Senzorul de muzică este încorporat direct în baza produsului. Efectul de stea completează aspectul general al lămpii. Sursă de lumină LED economică încorporată.
| Culoare | Roz |
|---|---|
| Stil | Altele |
| Tip | Lampă de masă |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Funcție | Tehnologie LED/Luminozitate reglabilă cu telecomanda/Control la distanță |
| Metodă de conectare | Pentru priză |
| Tip de fișă de curent | C |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 5 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 5 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Flux luminos total | 400 lm |
| Durata medie de viață a sursei | 30000 h |
| Numărul ciclurilor de comutare | 20000 ON/OFF |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 5 W |
| Series | MENDOZA Globo |
| Producător | NEDES |

Din metal, electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de perete
În stoc
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Electrică
În stoc
Benzi cu LED, electrică, de 12V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din metal, electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Freestanding, RGB
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din metal, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din metal, electrică
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 230V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 12V
În stoc
Benzi cu LED, electrică, RGB
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 24V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de perete
În stoc

Din metal, electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită

Benzi cu LED, de perete, RGB
În stocLivrare gratuită
Din metal, electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din plastic, electrică, de perete
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stoc
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stoc
Electrică, de perete
În stoc
Benzi cu LED, de 12V, de perete
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Carusele, fabricate din plastic, lăţime
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Cu proiecție
În stocLivrare gratuită


De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
De perete, de metal
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită

Suspendată
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită