Recomandăm
Scaun de dining portocaliu din catifea reiată Rupert – Unique Furniture
Dimensiuni 84×50×53 cm
611,15 RON
Istoricul prețurilor
- 28.05.2026 - 611,15 RON
- 19.03.2026 - 611,15 RON
- 10.03.2026 - 647 RON
- 05.03.2026 - 611,15 RON
- 24.02.2026 - 719 RON
- 20.02.2026 - 611,15 RON
- 16.02.2026 - 719 RON
- 14.02.2026 - 611,15 RON
- 27.01.2026 - 719 RON
- 26.01.2026 - 611,15 RON
- 23.01.2026 - 650 RON
- 16.01.2026 - 651 RON
- 10.01.2026 - 652 RON
- 06.01.2026 - 719 RON
- 27.12.2025 - 611,15 RON
- 08.12.2025 - 582,38 RON
- 01.11.2025 - 611 RON
- 27.10.2025 - 652 RON
- 25.10.2025 - 618,34 RON
- 23.10.2025 - 719 RON
- 03.07.2025 - 669 RON
- 10.04.2025 - 575 RON
- 02.04.2025 - 669 RON
- 25.03.2025 - 604 RON
- 23.03.2025 - 519 RON
- 28.01.2025 - 604 RON
- 24.01.2025 - 513 RON
- 21.01.2025 - 604 RON
- 17.01.2025 - 532 RON
- 15.01.2025 - 604 RON
- 10.12.2024 - 639 RON
- 06.12.2024 - 543 RON
- 05.12.2024 - 639 RON
- 16.11.2024 - 543,1 RON
Descrierea produsului
Scaun de dining portocaliu din catifea reiată Rupert – Unique Furniture
Dimensiuni
| Lăţime: | 50 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 53 cm |
| Înălţime: | 84 cm |
Specificații
| Stil | Scandinav |
|---|---|
| Tapițate | Da |
| Culoare | Portocaliu |
| Produs în | CN |
| Tip | Tapițat |
| Înălțime spătar | 23.5 cm |
| Lățime șezut | 50 cm |
| Adâncime șezut | 45.5 cm |
| Înălțime șezut | 49.5 cm |
| Capacitate de încărcare | 110 kg |
| Greutate | 6.7 kg |
| Înălțime | 84 cm |
| Lățime | 50 cm |
| Caracteristici | Balansoar/nu poate fi stivuit |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă uscată, fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Certificări și standarde îndeplinite | FSC 100% |
| Seria | Rupert |
| Necesită asamblare | Da |
| Design | Retro |
| Calitate | Extra |
| Culoarea picioare | Argintiu |
| Material picioare | Metal |
| Finisaj suprafață | Cromat |
| Material | Capitonat/metal |
| Compoziție țesătură | 10% nailon/90% poliester |
| Martindale | 30000 martindale |
| Material tapițerie | Catifea reiată |
| Producător | Unique Furniture |
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

230,82 RON
Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Diametru, cu suport hârtie igienică, din metal

125,02 RON
Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, în stil modern

62,84 RON
Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete, diametru

138,34 RON
Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
26×17×17 cm, cu capac, diametru

64,71 RON
Masă de călcat pentru mâneci 52x12 cm Leona – Wenko
Freestanding, de masă, diametru

46,91 RON
Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

775 RON
Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×48×13 cm, cu picioare, în stil modern
Livrare gratuită
91,09 RON
Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

82,38 RON
Raft pentru baie Wenko Alba, negru
11×27×13 cm, în stil modern, dreaptă

82,77 RON
Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko
Diametru

105,86 RON
Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

725 RON
Covor crem 160x230 cm Leon – Villeroy&Boch
160×230 cm, de interior, din material sintetic
Livrare gratuită
95,07 RON
Suport pentru hârtie igienică din oțel inoxidabil – Wenko
Diametru

4.169 RON
Pat albastru tapițat cu spațiu de depozitare cu saltea 120x200 cm Avela – Bonami Selection
92×127×211 cm, cu saltea, tapițat

53,74 RON
Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, decorativă, cu pene

453,85 RON
Covor pentru copii crem 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, - de joacă, clasic

186,56 RON
Coș de gunoi argintiu cu pedală din plastic 45 l Chic Bin – KIS
60×44×29 cm, din plastic, pentru deșeuri mixte

73,63 RON
Coș deșeuri Wenko Leman, 3L, negru
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac




























