Recomandăm
Scaun bej BALI MARK cu picioare negre
Dimensiuni 82×48×55 cm
Istoricul prețurilor
- 24.05.2026 - 150 RON
- 27.11.2025 - 150 RON
- 27.10.2025 - 134 RON
- 13.10.2025 - 145 RON
- 20.08.2025 - 208 RON
- 01.07.2025 - 204 RON
- 10.02.2025 - 195 RON
- 01.02.2025 - 208 RON
- 31.01.2025 - 176,8 RON
- 17.11.2024 - 208 RON
Descrierea produsului
Materialul scaunelor Plastic: Bej Piele ecologică: Bej Polipropilenă: Negru Dimensiunile scaunului Lățime: 48 cm Adâncimea șezutului: 43 cm Adâncime: 55,5 cm Înălțime: 82,5 cm Înălțimea șezutului: 45,5 cm Înălțimea spătarului: 37 cm Capacitate: 100 kg Greutate: 4,4 kg Specificații Forma ergonomică a spătarului și a șezutului Șezut căptușit cu husă din piele ecologică Bază solidă rezistentă la zgârieturi Design simplu, minimalist și atemporal Prin utilizarea materialelor durabile, aduceți în spațiu un caracter specific nordic. Stilul inspirat din natura scandinavă este plăcut ochiului și sufletului. Interioarele spațioase sunt pline de lumină, culori delicate și materiale proaspete. Lejeritatea invită la relaxare și socializare cu prietenii sau familia. Stilul scandinav pune un accent deosebit pe funcționalitate și utilizare, pe care o veți aprecia nu doar în bucătărie. Sufrageriile și bucătăriile sunt spațioase și echipate cu mobilier de calitate și forme simple. Scaunul de masă BALI MARK cu culoare bej subliniază eleganța și confortul interiorului dumneavoastră. Notă: Produsul nu este destinat pentru uz comercial, ci doar pentru uz casnic.
Dimensiuni
| Lăţime: | 48 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 55 cm |
| Înălţime: | 82 cm |
Specificații
| Material șezut | Piele ecologică, Piele, Plastic |
|---|---|
| Material | Plastic |
| Tapițate | Da |
| Culoare | Bej |
| Greutate | 4,4 kg |
| Inaltime | 82,5 cm |
| Latime | 48 cm |
| Inaltimea spatarului | 37 cm |
| Adancime | 55,5 cm |
| Model | Bicolor |
| Aspect | Clasic |
| Materialul husei | Piele Eco |
| Materialul picioarelor | Plastic |
| Cotiere | Fara cotiere |
| Partea de sezut | Cu captuseala |
| Rotativ | Nu |
| Material sezut | Plastic |
| Tip de picioare | 4 Picioare |
| Inaltimea scaunului | 45,5 cm |
| Capacitate de incarcare | 100 kg |
| Seturi | Bucati |
| Forma spatar | Rotunjit |
| Forma spatarului | Complet |
Cele mai bune produse de la ComodAcasa.ro

Somiera cu lamele curbate 140x200 cm
140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cutie depozitare pat 200 cm, pin
17×200 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Prosop de baie pentru copii cu gluga MILO 75x75 cm, bej
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
Cutie depozitare pat 150 cm, stejar
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Draperie turcoaz OXFORD 140x250 cm Agatat: Inele metalice
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cutie depozitare pat 200 cm, nuc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pilota 4 anotimpuri 140x200 cm din fibra goala, albastra
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
Noptiera Ilona stejar
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
Coș de rufe din bambus gri SOBIKON
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
Poncho prosop de plaja BORNEO albastru inchis 80x145 cm
Pentru băieți, poncho
În stoc
Lenjerie de pat din bumbac RENARA verde Dimensiune lenjerie de pat: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm
Din bumbac, cu fermoar, cu imprimeu floral
În stoc
Somiera cu lamele drepte si banda textila 90x200 cm
90×200 cm, lamelară
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Pilota de vara racoritoare CELIA, menta Dimensiune: 160 x 200 cm
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
Set pilota pat de lux, 4 anotimpuri 140x200 cm si perna matlasate 50x70 cm

Cearsaf din bumbac SLUB 140x240 cm mix de culori, 100% bumbac Dimensiune: 140 x 240 cm
Prevăzut cu elastic, fabricat din bumbac
În stoc
Lenjerie de pat din microfibra GREY LINE gri Dimensiune lenjerie de pat: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm
Clasic, cu fermoar
În stoc
Lenjerie de pat din bumbac Excavator alb
Cu nasturi, fabricată din bumbac
În stoc
Lenjerie de pat din microfibra CATMOSPHERE colorata Dimensiune lenjerie de pat: 2 buc 70 x 90 cm | 200 x 220 cm
Clasic, cu fermoar, fabricată din microfibră
În stoc


































