Recomandăm
423,29 RON
Istoricul prețurilor
- 28.05.2026 - 423,29 RON
- 19.04.2026 - 423,29 RON
- 05.03.2026 - 392,69 RON
- 05.03.2026 - 392,7 RON
- 13.02.2026 - 383,46 RON
- 12.02.2026 - 461,99 RON
- 16.01.2026 - 383,46 RON
- 10.01.2026 - 415,79 RON
- 06.01.2026 - 461,99 RON
- 27.12.2025 - 392,69 RON
- 11.12.2025 - 388,07 RON
- 01.11.2025 - 369,59 RON
- 27.10.2025 - 391 RON
- 25.10.2025 - 397,31 RON
- 23.10.2025 - 461,99 RON
- 26.06.2025 - 454 RON
- 20.06.2025 - 377 RON
- 10.06.2025 - 454 RON
- 09.06.2025 - 390 RON
- 07.06.2025 - 386 RON
- 27.05.2025 - 385,9 RON
- 23.05.2025 - 386 RON
- 10.04.2025 - 369 RON
- 25.03.2025 - 429 RON
- 20.03.2025 - 369 RON
- 10.03.2025 - 429 RON
- 05.03.2025 - 369 RON
- 26.02.2025 - 429 RON
- 22.02.2025 - 369 RON
- 15.02.2025 - 429 RON
- 13.02.2025 - 369 RON
- 28.01.2025 - 429 RON
- 24.01.2025 - 365 RON
- 21.01.2025 - 429 RON
- 17.01.2025 - 378 RON
- 15.01.2025 - 429 RON
- 01.01.2025 - 519 RON
- 27.12.2024 - 441 RON
- 24.12.2024 - 519 RON
- 20.12.2024 - 441 RON
- 19.12.2024 - 446 RON
- 10.12.2024 - 519 RON
- 06.12.2024 - 441 RON
- 03.12.2024 - 519 RON
- 18.11.2024 - 441,1 RON
Descrierea produsului
Pantofar gri cu bancă Padova – House Nordic
Dimensiuni
| Lăţime: | 100 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 34 cm |
| Înălţime: | 50 cm |
Specificații
| Stil | Scandinav |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Fermitatea șezutului | Mediu ferm |
| Produs în | CN |
| Înălțime picior | 8 cm |
| Capacitate de încărcare | 120 kg |
| Greutate | 7.7 kg |
| Tip | Tapițată |
| Înălțime | 50 cm |
| Lățime | 100 cm |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă uscată, fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi/se aspiră cu regularitate |
| Necesită asamblare | Parțial |
| Design | Clasic |
| Calitate | Extra |
| Culoarea picioare | Negru |
| Tip pantofar | Raft/cu bancă |
| Producător | House Nordic |
Recenzii
5.01 evaluare
5
1 x4
0 x3
0 x2
0 x1
0 x
Recenzii ale utilizatorilor
Utilizator mulțumit
Frumoasă bancă robustă și solidă.
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

230,82 RON
Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Diametru, cu suport hârtie igienică, din plastic

125,02 RON
Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, în stil modern

62,84 RON
Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete, diametru

138,34 RON
Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
26×17×17 cm, cu capac, diametru

46,91 RON
Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

775 RON
Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×48×13 cm, cu picioare, în stil modern
Livrare gratuită
91,09 RON
Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

82,38 RON
Raft pentru baie Wenko Alba, negru
11×27×13 cm, în stil modern, dreaptă

82,77 RON
Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko
Diametru

105,86 RON
Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

100,32 RON118,14 RON
Covorașe de baie gri/taupe 2 buc. 60x100 cm – Foutastic
60×100 cm, de baie, în set

95,07 RON
Suport pentru hârtie igienică din oțel inoxidabil – Wenko
Diametru

233,11 RON247,99 RON
Mop cu găleată H2PrO – Vileda
Diametru

53,74 RON
Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, decorativă, hipoalergenică

453,85 RON
Covor pentru copii crem 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, - de joacă, clasic

162,96 RON
Covorașe de baie bej 2 buc. 60x100 cm – Mila Home
60×100 cm, antiderapante, de baie

376,93 RON400,99 RON
Uscător de rufe negru Infinity Flex 30m – Vileda
128×56×304 cm, freestanding

725 RON
Covor crem 160x230 cm Leon – Villeroy&Boch
160×230 cm, de interior, din material sintetic
Livrare gratuită
















