Produse care v-ar putea interesa
Pantofar gri/maro cu bancă din bambus Bahari – Wenko
Dimensiuni 45×90×34 cm
Clienții menționează cel mai des
Vezi recenziile- Aspect frumos/estetic (71%)
- Ușor de asamblat (29%)
- Probleme cu șuruburile/montajul (12%)
- Nuanță diferită față de alte produse (6%)
Istoricul prețurilor
- 30.04.2026 - 397,66 RON
- 10.03.2026 - 397,66 RON
- 05.03.2026 - 371,44 RON
- 05.03.2026 - 371,45 RON
- 20.02.2026 - 371,44 RON
- 16.02.2026 - 436,99 RON
- 14.02.2026 - 371,44 RON
- 12.02.2026 - 436,99 RON
- 23.01.2026 - 371,44 RON
- 19.01.2026 - 380,18 RON
- 11.12.2025 - 390,01 RON
- 27.10.2025 - 371,44 RON
- 27.10.2025 - 402,03 RON
- 25.10.2025 - 371,44 RON
- 23.10.2025 - 436,99 RON
- 26.06.2025 - 429 RON
- 23.06.2025 - 356 RON
- 20.06.2025 - 365 RON
- 10.06.2025 - 364,65 RON
- 07.06.2025 - 365 RON
- 27.05.2025 - 364,4 RON
- 23.05.2025 - 364 RON
- 10.04.2025 - 416 RON
- 10.03.2025 - 435,6 RON
- 05.03.2025 - 416 RON
- 26.02.2025 - 484 RON
- 22.02.2025 - 416 RON
- 15.02.2025 - 484 RON
- 13.02.2025 - 416 RON
- 03.02.2025 - 484 RON
- 19.01.2025 - 313,7 RON
- 10.12.2024 - 484 RON
- 07.12.2024 - 411 RON
- 06.12.2024 - 387 RON
- 03.12.2024 - 484 RON
- 18.11.2024 - 458,5 RON
Descrierea produsului
Cu o experiență de peste 50 de ani, Wenko este un brand de succes, recunoscut în toată lumea pentru calitatea germană, inovația și ideile ingenioase. Wenko este unul dintre cele mai competente și active branduri cu colecții noi de accesorii practice. Construcția din lemn de bambus asigură un loc stabil pentru perechile de pantofi, în timp ce șezutul tapițat oferă un loc confortabil pentru atunci când te încalți. Greutatea max. suportată este de 120 kg. Greutatea max. suportată raft interior este de 5 kg.
Dimensiuni
| Lăţime: | 90 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 34 cm |
| Înălţime: | 45 cm |
Specificații
| Material | Lemn |
|---|---|
| Produs în | CN |
| Înălțime picior | 40 cm |
| Capacitate de încărcare | 120 kg |
| Greutate | 5.1 kg |
| Înălțime | 45 cm |
| Lățime | 90 cm |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă umedă sau burete fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Seria | Bahari |
| Necesită asamblare | Nu |
| Design | Modern |
| Calitate | Basic |
| Culoarea picioare | Lemn culoare deschisă |
| Material picioare | Bambus |
| Finisaj suprafață | Lăcuit |
| Culoare lemn | Lemn de caramel |
| Tip pantofar | Raft/cu bancă |
| Material structură | Bambus |
| Culoare | Maro/gri |
| Producător | Wenko |
Recenzii
Clienții menționează cel mai des
- Aspect frumos/estetic (71%)
- Ușor de asamblat (29%)
- Funcțional/practic (24%)
- Probleme cu șuruburile/montajul (12%)
- Nuanță diferită față de alte produse (6%)
Recenzii ale utilizatorilor
Arată foarte bine, este confortabil. Calitatea corespunde prețului. Se montează ușor.
Frumoasă, bine lucrată. S-a asamblat ușor.
O contribuție foarte frumoasă la revitalizarea antreuului nostru. Montarea conform instrucțiunilor este ușor de realizat, am completat banca cu o masă din aceeași serie Wenko Bahari. O actualizare excelentă, combinația pare aerisită, și totuși suficient de solidă și funcțională.
Șuruburile sunt prea scurte pentru a prinde partea de șezut de picioare, dar în rest este lucrat frumos.
Solid, frumos.
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, din plastic

Suport pentru hârtie igienică argintiu din oțel cromat – Wenko

Covor tip traversă verde deschis lavabil 52x200 cm Ricci Monet – Universal
52×200 cm, Naproane de masă, la bucată

Suport pentru hârtie igienică auriu din oțel inoxidabil Rivalta – Wenko
Cu suport hârtie igienică, din plastic, din metal

Galerie de perdea 76 - 213 cm extensibilă din oțel Twilight – Umbra
Din metal

Set de pahare 6 buc. de shoturi 50 ml – Lyngby Glas
Shot, - set

Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal

Galerie de perdea 213 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal

Scurgător vase Metaltex Felicia, 45 x 23 cm

Pat bej tapițat cu spațiu de depozitare cu saltea 120x200 cm Avela – Bonami Selection
92×120×200 cm, tapițat, în stil modern

Organizator de sertare cu 16 compartimente Bigso Box of Sweden Drawer, bej
11×29×29 cm, textilă

Pat bej tapițat cu spațiu de depozitare cu saltea 90x200 cm Avela – Bonami Selection
92×90×200 cm, tapițat, în stil modern

Coș de rufe bej din material textil 90 l Tota Trio – Joseph Joseph
71×39×59 cm, pătrat, din material textil
Livrare gratuită
Uscător de rufe de perete Pull Out 22m – Brabantia
7×8×47 cm, suspendat

Sistem modular de rafturi negru din metal 27x203,5 cm Solis – Umbra
203×26×35 cm, dreaptă
Livrare gratuită
Pat albastru tapițat cu spațiu de depozitare cu saltea 90x200 cm Avela – Bonami Selection
92×90×200 cm, tapițat, în stil modern

Covor pentru copii crem 160x235 cm Hot Air Balloon – Hanse Home
160×235 cm, clasic, la bucată

Pat gri tapițat cu spațiu de depozitare cu saltea 120x200 cm Avela – Bonami Selection
92×120×200 cm, tapițat, în stil modern



































































