Recomandăm
66,29 RON
Istoricul prețurilor
- 26.05.2026 - 66,29 RON
- 19.04.2026 - 66,29 RON
- 23.03.2026 - 60,34 RON
- 10.03.2026 - 59,91 RON
- 05.03.2026 - 60,34 RON
- 05.03.2026 - 60,35 RON
- 16.01.2026 - 68,15 RON
- 11.01.2026 - 70,99 RON
- 05.12.2025 - 60,34 RON
- 28.11.2025 - 56,79 RON
- 24.11.2025 - 60,34 RON
- 01.11.2025 - 56,79 RON
- 27.10.2025 - 61,05 RON
- 23.10.2025 - 56,79 RON
- 15.07.2025 - 69 RON
- 11.07.2025 - 59 RON
- 26.06.2025 - 69 RON
- 20.06.2025 - 57 RON
- 17.06.2025 - 69 RON
- 06.06.2025 - 59 RON
- 01.06.2025 - 59,34 RON
- 01.06.2025 - 69 RON
- 27.05.2025 - 58,65 RON
- 23.05.2025 - 59 RON
- 20.05.2025 - 58,65 RON
- 16.05.2025 - 59 RON
- 13.05.2025 - 62,09 RON
- 09.05.2025 - 64,9 RON
- 02.05.2025 - 69 RON
- 30.04.2025 - 68 RON
- 25.04.2025 - 58 RON
- 22.04.2025 - 68 RON
- 18.04.2025 - 58 RON
- 15.04.2025 - 68 RON
- 10.04.2025 - 58 RON
- 25.03.2025 - 68 RON
- 20.03.2025 - 58 RON
- 10.03.2025 - 68 RON
- 05.03.2025 - 58 RON
- 26.02.2025 - 68 RON
- 22.02.2025 - 58 RON
- 15.02.2025 - 68 RON
- 13.02.2025 - 58 RON
- 11.02.2025 - 68 RON
- 17.01.2025 - 63,92 RON
- 10.12.2024 - 68 RON
- 07.12.2024 - 58 RON
- 20.11.2024 - 68 RON
Descrierea produsului
Covor violet 60x110 cm Life – Ayyildiz Carpets
Dimensiuni
| Lăţime: | 60 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 110 cm |
Specificații
| Formă | Dreptunghiulară |
|---|---|
| Lungime fir | Fir lung/ shaggy, Fir mediu |
| Motiv | Unicolor |
| Stil | Modern |
| Produs în | TR |
| Compoziție și tip de material | Polipropilenă |
| Înălțime fir | 30 mm |
| Lungime fir covor | Shaggy cu fir lung |
| Greutate | 1.32 kg |
| Lățime | 60 cm |
| Lungime | 110 cm |
| Certificări și standarde îndeplinite | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Amplasare | Interior |
| Tip de fabricație | Țesut la mașină |
| Tipul de bordură | Cu margini cusute |
| Tipul de fire | Tăietură (Frisé) |
| Seria | Life |
| Model | Monocrom |
| Design | Modern |
| Calitate | Extra |
| Densitate | 2000 g/m² |
| Densitatea materialului | Medie |
| Caracteristici | Adecvat pentru încălzire prin podea |
| Îngrijire | A se aspira frecvent/a se curăța cu o cârpă umedă |
| Material partea din spate | Iută |
| Compoziție țesătură | 100% polipropilenă |
| Culoare | Violet |
| Producător | Ayyildiz Carpets |
Recenzii
5.01 evaluare
5
1 x4
0 x3
0 x2
0 x1
0 x
Recenzii ale utilizatorilor
Utilizator mulțumit
Produsele voastre sunt minunate!
Achiziționat de la Bonami.ro
Descărcat de la Bonami.ro
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

230,82 RON
Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Cu suport hârtie igienică

125,02 RON
Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, din plastic

62,84 RON
Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

138,34 RON
Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
26×17×17 cm, cu capac, diametru

46,91 RON
Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

91,09 RON
Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

432,25 RON545,3 RON
Covor Universal Anouk Abstract, 160 x 230 cm
160×230 cm, cu fir scurt, de interior

68,69 RON
Suport magnetic pentru role de bucătărie Wenko Black Outdoor Kitchen Clayton, negru
Suporturi pentru prosoape, din metal

105,86 RON
Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

315,89 RON398,51 RON
Covor bej 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cm, de interior, din material sintetic

759 RON
Covor bej din lână 160x230 cm – Flair Rugs
160×230 cm, cu fir scurt, dreptunghiular
Livrare gratuită
82,77 RON
Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko

726 RON
Covor crem 160x230 cm Leon – Villeroy&Boch
160×230 cm, de interior, din material sintetic
Livrare gratuită
408,85 RON515,78 RON
Covor Universal Moar Hakuna, 160 x 230 cm
160×230 cm, de interior, din material sintetic

216,54 RON
Covor albastru/bej 120x170 cm Terrain – Hanse Home
120×170 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy

53,74 RON
Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, cu pene, pătrată

269,55 RON
Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal

230,3 RON























