Banca pentru incaltaminte cu sezut gri si sertar WESO SONOMA 104x30x48 cm
Istoricul prețurilor
- 30.05.2026 - 440 RON
- 20.02.2025 - 440 RON
- 19.02.2025 - 533 RON
- 11.02.2025 - 506 RON
- 03.12.2024 - 545 RON
- 21.11.2024 - 570 RON
Descrierea produsului
Material PAL: Stejar sonoma Umplutura pernei: Spumă Material pernă: Țesătură din bumbac imitând inul - gri Dimensiuni Lățime: 104 cm Adâncime: 30 cm Înălțime: 48 cm Înălțimea pernei: 3 cm Pernă: 104 x 30 cm Distanța între rafturile pentru pantofi: de la 13,4 cm până la 27,7 cm Max. greutate pe compartiment: 10 kg Capacitate de încărcare: 200 kg Greutate: 18,5 kg Specificații Combinație de dulap pentru pantofi și bancă 1 sertar 10 rafturi pentru mărimi de pantofi până la nr. 44 Loc de ședere moale și confortabil Pernă moale detașabilă cu ajutorul fermoarului uscat, ușurând curățarea Livrat dezasamblat
Specificații
| Tapiterie | Tesatura Textila |
|---|---|
| Decor din lemn | Stejar |
| Model | Monocrom |
| Aspect | Combinat |
| Spatiu de depozitare | Cu sertar, Cu rafturi, Spatiu de depozitare deschis |
| Suprafata | Mat |
| Inaltime | 48 cm |
| Adancime | 30 cm |
| Latime | 104 cm |
| Capacitate de incarcare | 150 kg |
| Picioruse | Fara picioruse |
| Cu bancuta | Cu loc de sezut |
| Material | Aschii de lemn |
Cele mai bune produse de la SCANDIshop.ro

IB Laursen Servetele de masa GRAND MA'S FLOWERS, 50 buc
În stoc
Loc de joaca pentru copii de gradina NERF BATTLE FORT 4,45 x 1,84 m
200×100 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Scaun de birou AVOLA VELVET gri deschis
Rotativ, cu roți din plastic, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Grilaj Bariera pentru uSi / scAri Inaltimea barierei: 68 cm, Latimea barierei: 72 - 122 cm
Fabricate din lemn, fabricate din material textil
În stoc
Masuta din bambus pentru laptop GION XL
56×90×34 cm, cu înălțime reglabilă, reglabile în înălțime
În stoc
Sertar sub pat Culoare Alb, 150 cm
Tip sertar
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Scaun de birou AVOLA VELVET bordeaux
46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Saltea cu arcuri impachetate individual si fibra de cosos COCO MAXI 20 cm 160x200 cm Protectie saltea: Incluzine protectia de saltea
20×160×200 cm, ortopedică, cu 7 zone de confort
În stoc
Coltar extensibil in forma de U VENORIA, petrol, 285x146 cm + 2 perne GRATUIT
85×285×50 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni
Canapea colt extensibila SMART COSARO bej, cu colt bilateral + 2 perne CADOU
83×230×140 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pat tapițat boxspring GLORIEN VELVET 90x200 cm roz Saltea: Saltea cu arcuri Bonell
98×90×200 cm, cu saltea, tapițat
În stoc
Coltar extensibil in forma de U VENORIA, crem, 285x146 cm + 2 perne GRATUIT
85×285×50 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 5 săptămâni
Scaun de birou AVOLA VELVET maro deschis
72-86×46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Saltea spuma DELUXE 120 x 200 cm Protectie saltea: Incluzine protectia de saltea
10×120×200 cm, cu 7 zone de confort, cu spumă PUR
În stoc
Lenjerie de pat din bumbac pentru patut ELIVINE albă Dimensiunile lenjeriei: 45 x 65 cm | 90 x 135 cm
Pentru băieți, pentru pătuț, cu nasturi
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Suport negru pentru umbrele BAYAN
Din metal
Disponibil în 3 e-shop-uri
Livrare în peste 2 săptămâni
Suport pentru umbrele alb SAFFA
Din metal
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stoc





