





Dimensiuni 81×210×50 cm
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Aspectul canapelei Versiune: canapea cu trei locuri Dimensiune: canapea pana la 250 cm Culoare: mustar Husă: țesătură de catifea Material Material catifea: 100% poliester Picioare: metal cu acoperire cu pulbere Dimensiuni Latime: 210 cm Inaltime: 81 cm Adancime: 82 cm Adâncimea scaunului: 50 cm Inaltime sezut: 48 cm Inaltimea picioarelor: 19 cm Detalii Design minimalist și elegant Culoarea modernă a husei Două perne decorative cilindrice Țesătură moale, durabilă și plăcută la atingere Se livreaza dezasamblat Faceți-vă casa confortabilă cu canapele în stil scandinav. Canapelele cu doua si trei locuri sunt ideale pentru apartamentele mici, unde economisesc spatiu. Aceasta este soluția cea mai economică pentru zona de relaxare din casă. Canapelele nu sunt dominante doar în sufragerie, ci sunt potrivite pentru birouri sau camerele copiilor. Impresia de ansamblu este sporita de suprafata placuta la atingere a canapelei. Tendința din ultimii ani este tapițeria moale din catifea sau catifeaua tipic cu nervuri. Lasa-te rasfatat si relaxeaza-te. Inspirați-vă în continuare Canapele Scaune si canapele Sufragerie Coltare
| Lăţime: | 210 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 50 cm |
| Înălţime: | 81 cm |
| Cu picioare | Da |
|---|---|
| Material tapițerie | Textil |
| Cu perne | Da |
| Număr locuri | Trei locuri |
| Tip spătar | Jos |
| Picioare | Cu picioare |
| Spatiu de depozitare | Fara spatiu de stocare |
| Desfasurare | Fara pliere |
| Materialul picioarelor | Metal |
| Inaltime | 81 cm |
| Cotiere | Cu cotiere |
| Latime | 210 cm |
| Adancime | 82 cm |
| Forma mobilierului | Canapele |
| Materialul husei | Catifea |
| Numar locuri | Cu trei locuri |
| Adancime scaun | 50 cm |
| Inaltime sezut | 48 cm |
| Inaltime picioare | 19 cm |
| Capacitate de incarcare | Capacitate de incarcare 110 kg / 1 loc de sezut |

În stil scandinav, pentru dormit zilnic, cu picioare
În stocLivrare gratuită
În stil modern, pentru dormit zilnic, cu două locuri
În stocLivrare gratuită
Extensibilă, pentru dormit zilnic, cu trei locuri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu picioare, cu două locuri
În stocLivrare gratuită
Extensibilă, în stil modern, pentru dormit zilnic
În stocLivrare gratuită
În stil modern, pentru dormit zilnic, cu mai multe locuri
În stocLivrare gratuită
Extensibilă, în stil scandinav, pentru dormit zilnic
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu două locuri, din piele ecologică
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, pentru dormit zilnic, cu două locuri
În stocLivrare gratuită
Extensibilă, în stil modern, cu două locuri
Disponibil în 14 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Pentru dormit zilnic, cu două locuri, din material textil
În stocLivrare gratuită
În stil scandinav, pentru dormit zilnic, cu picioare
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Extensibilă, în stil modern, cu două locuri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, pentru dormit zilnic, cu două locuri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, pentru dormit zilnic, cu două locuri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu spătar jos
În stocLivrare gratuită
În stil modern, pentru dormit zilnic, cu două locuri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, pentru dormit zilnic, cu picioare
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din material textil, cu trei locuri, cu spătar jos
În stocLivrare gratuită
În stil modern, pentru dormit zilnic, cu două locuri
În stocLivrare gratuită
84×147×91 cm, extensibilă, în stil scandinav
Disponibil în 9 e-shop-uri
În stoc
Extensibilă, în stil modern, pentru dormit zilnic
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu picioare, cu două locuri
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
În stil modern, din poliester, - unicolor
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
17×150 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
200×220 cm, pentru vară, Set pernă
În stoc
Pentru băieți, poncho
În stoc
Pentru vară, din fibre tubulare
În stoc

Clasic, cu fermoar
În stoc
Clasic, cu fermoar, fabricată din microfibră
În stoc