Recomandăm
Ventilator LED dimabil de tavan Globo 03608 BLACKWELL LED/20W/230V + telecomandă
Istoricul prețurilor
- 25.05.2026 - 679 RON
- 01.08.2025 - 679 RON
- 10.06.2025 - 847,99 RON
- 27.11.2024 - 773,99 RON
Descrierea produsului
Plafonieră LED cu ventilator. Ideală pentru ventilarea camerelor de 25m². Lumina poate fi dimabilă și temperatura de cromaticitate poate fi schimbată de la 2700K la 6500K. Motorul ventilatorului: 25W. 6 niveluri de viteză + funcție de inversare. Temporizator reglabil. Funcție de lumină nocturnă și memorie - corpul de iluminat își va aminti ultima setare a luminii și se va aprinde din nou în acea stare. Toate funcțiile pot fi controlate cu ajutorul telecomenzii incluse. Dacă corpul de iluminat este controlat printr-un întrerupător de perete, va fi dimabil doar pas cu pas. Surse LED integrate economice. Perioada de garanție: 5 ani.
Specificații
| Culoare | Alb |
|---|---|
| Stil | Altele |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 20 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 20 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 115 W |
| Tip | Ventilator de tavan cu iluminare |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Funcție | Tehnologie LED/Control la distanță/Luminozitate reglabilă cu telecomanda |
| Temperatură de culoare | 2700-6500 K |
| Flux luminos total | 1700 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Unghiul fasciculului luminos | 120 ° |
| Durata medie de viață a sursei | 20000 h |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Culoarea luminii | Alb cald/Alb natural/Alb rece |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 20 W |
| Series | FAN Globo, MIX VENTI Globo, MODESTO Globo, BLACKWELL Globo, VIVIANA Globo, CABRERA Globo |
| Producător | Globo |
Cele mai bune produse de la Luminam.ro

Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/36W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Aigostar - Aplica LED pentru oglindă de baie, 12W, 230V, 4000K, 60 cm, IP44, negru
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED cu senzor pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm alb + telecomandă
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
SET 6x bec LED Philips GU10/4,6W/230V 2700K
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
Cu protecție IP44
În stoc
SET Bec 3x LED Philips A60 E27/8W/230V 2700K
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
SET 6x Bec LED Philips E14/5,5W/230V 2700K
Seturi de
În stocLivrare gratuită
Panou LED RGBW dimabil încastrat Aigostar MESH LED/36W/230V 60x60 cm
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Lampă de noapte LED reglabilă cu ceas KAJA LED/1,3W/5V 3000K
Cu proiecție
În stoc
Element de încălzire de exterior Nedis HTPA21BKW SmartLife 600/1200W/230V Wi-Fi Tuya IP24
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED dimabil SLIMFRAME WOOD LED/58W/230V 124x33,7 cm + telecomandă inclusă
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Radiator de exterior 100W/2000W/230V IP65 Nedis HTPA30ESS + telecomandă
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23688/DUB2 - Ceas LED cu senzor de mișcare, alimentare 1xAA, Ø 32 cm, stejar
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Solight IR04 - Încălzitor cu infraroșu suspendat, 2000 W / 230 V, IP24
Suspendată
În stocLivrare gratuită
Cuier de perete cu LED Eglo 99596 CIVITATE LED/18W/230V
De perete, de metal
În stocLivrare gratuită
Set de unelte Gola Fieldmann 138 buc.
În stocLivrare gratuită





































