







Deschideți-vă bucătăria stilului, fiabilității și confortului gătitului cu tigaia Pierre by Mateusz Gessler de la marca Florina. Tigaia este fabricată din aluminiu extrudat, care asigură o încălzire uniformă și rapidă pe toată suprafața. Datorită materialelor utilizate, produsul este foarte rezistent, ceea ce permite o utilizare îndelungată, în timpul căreia vă veți dezvolta pasiunea și abilitățile culinare.Tigaia practică este prevăzută cu un mâner confortabil și ergonomic Soft Touch, care permite o utilizare ușoară și confortabilă. Mânerul nu se încălzește, astfel încât utilizarea corectă este sigură și confortabilă.Dar asta nu este tot - stratul interior Non-Stick împiedică lipirea alimentelor de suprafața tigaiei, ceea ce facilitează și accelerează spălarea și reduce riscul de ardere a resturilor de alimente neîndepărtate.Trebuie menționat că fundul tigaiei permite utilizarea pe toate tipurile de aragaze – electrice, ceramice, cu gaz, halogen și cu inducție. Datorită culorii gri și designului minimalist, tigaia arată excelent în orice bucătărie.Gama de produse pentru gătit și prăjit Pierre este recomandată chiar de bucătarul-șef Mateusz Gessler, ceea ce o face nu numai o ofertă extrem de prestigioasă pentru casa dvs., ci și un cadou perfect pentru iubitorii de estetică, calitate și funcționalitate.
| Diametru: | 20 cm |
|---|
| Material | Aluminiu |
|---|---|
| Sursă căldură | Inducție |
| Suprafață antiaderentă | Da |
| Seturi | La bucată |
| Culoare | Negru |
| Energie electrică | Da |
| Gaz | Da |
| Inducţie | Da |
| Lungime | 36,5 cm |
| Maşina de spălat | Nu |
| Mărime | Diam. 20 cm |
| Vitroceramică | Da |
| Producător | Florina |
Recenzii ale utilizatorilor
Până acum este bun, aș lua și o mărime mai mică.