

Dimensiuni 40×40 cm
Material Hârtie imprimată Culoare Crem Maro Greutate: 130 g Dimensiuni 40 x 40 cm 16 bucăți în pachet
| Lăţime: | 40 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 40 cm |
| Culoare | Maro |
|---|---|
| Material | Hartie |
| Greutate | 0,4 kg |
| Latime | 40 cm |
| Lungime | 40 cm |
| Ambalare | 16 buc |

140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
17×200 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stoc
Pentru băieți, poncho
În stoc
90×200 cm, lamelară
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din bumbac, cu fermoar, cu imprimeu floral
În stoc

Cu nasturi, fabricată din bumbac
În stoc
Clasic, cu fermoar
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
Clasic, cu fermoar, fabricată din microfibră
În stoc