Recomandăm
Covor crem 60x110 cm Life – Ayyildiz Carpets
Dimensiuni 60×110 cm
66,29 RON
Istoricul prețurilor
- 27.05.2026 - 66,29 RON
- 19.04.2026 - 66,29 RON
- 19.03.2026 - 60,34 RON
- 16.01.2026 - 68,15 RON
- 06.01.2026 - 70,99 RON
- 05.12.2025 - 60,34 RON
- 01.11.2025 - 56,79 RON
- 27.10.2025 - 61,05 RON
- 22.10.2025 - 56,79 RON
- 03.08.2025 - 70,99 RON
- 15.07.2025 - 69 RON
- 11.07.2025 - 59 RON
- 08.07.2025 - 58,65 RON
- 03.07.2025 - 69 RON
- 26.06.2025 - 58,65 RON
- 20.06.2025 - 59 RON
- 17.06.2025 - 58,65 RON
- 06.06.2025 - 59 RON
- 01.06.2025 - 58,65 RON
- 01.06.2025 - 69 RON
- 27.05.2025 - 58,65 RON
- 23.05.2025 - 59 RON
- 20.05.2025 - 58,65 RON
- 16.05.2025 - 59 RON
- 13.05.2025 - 62,09 RON
- 09.05.2025 - 64,9 RON
- 02.05.2025 - 69 RON
- 30.04.2025 - 68 RON
- 25.04.2025 - 58 RON
- 15.04.2025 - 68 RON
- 10.04.2025 - 58 RON
- 25.03.2025 - 68 RON
- 20.03.2025 - 58 RON
- 10.03.2025 - 68 RON
- 05.03.2025 - 58 RON
- 26.02.2025 - 68 RON
- 22.02.2025 - 58 RON
- 15.02.2025 - 68 RON
- 13.02.2025 - 58 RON
- 11.02.2025 - 68 RON
- 04.02.2025 - 58 RON
- 30.01.2025 - 68 RON
- 17.01.2025 - 63,92 RON
- 12.12.2024 - 68 RON
Descrierea produsului
Covor crem 60x110 cm Life – Ayyildiz Carpets
Dimensiuni
| Lăţime: | 60 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 110 cm |
Specificații
| Formă | Dreptunghiulară |
|---|---|
| Culoare | De culoare crem |
| Amplasare | De interior |
| Lungime fir | Fir lung/ shaggy, Fir mediu |
| Motiv | Unicolor |
| Produs în | TR |
| Compoziție și tip de material | Polipropilenă |
| Înălțime fir | 30 mm |
| Lungime fir covor | Shaggy cu fir lung |
| Greutate | 1.32 kg |
| Lățime | 60 cm |
| Lungime | 110 cm |
| Certificări și standarde îndeplinite | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Tip de fabricație | Țesut la mașină |
| Tipul de bordură | Cu margini cusute |
| Tipul de fire | Tăietură (Frisé) |
| Seria | Life |
| Model | Monocrom |
| Design | Scandinav/modern |
| Calitate | Extra |
| Densitate | 2000 g/m² |
| Densitatea materialului | Medie |
| Caracteristici | Adecvat pentru încălzire prin podea |
| Îngrijire | A se curăța cu o cârpă umedă/a se aspira frecvent |
| Material partea din spate | Iută |
| Compoziție țesătură | 100% polipropilenă |
| Producător | Ayyildiz Carpets |
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

230,82 RON
Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Diametru, cu suport hârtie igienică, din plastic

125,02 RON
Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, în stil modern

62,84 RON
Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

138,34 RON
Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
26×17×17 cm, cu capac, diametru

46,91 RON
Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

776 RON
Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×48×13 cm, cu picioare, în stil modern
Livrare gratuită
91,09 RON
Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

82,77 RON
Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko

105,86 RON
Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

181,99 RON
Cutie de depozitare pentru grădină gri City – Keter
55×58×44 cm, de plastic, diametru
Disponibil în 4 e-shop-uri

95,07 RON
Suport pentru hârtie igienică din oțel inoxidabil – Wenko
Diametru

230,3 RON
Suport pentru prosoape negru din oțel inoxidabil Rivaltana – Wenko
Freestanding, diametru

53,74 RON
Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, decorativă, cu pene

432,25 RON545,3 RON
Covor Universal Anouk Abstract, 160 x 230 cm
160×230 cm, cu fir scurt, dreptunghiular

369,22 RON
Veioză verde cu abajur din sfoară din hârtie (înălțime 38 cm) Alev – Opviq lights
Pentru noptiere, cu întrerupător

73,63 RON
Coș deșeuri Wenko Leman, 3L, negru
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

236,62 RON
Suport pentru scurs vase Wenko Exclusive Duo
Diametru

324,38 RON
Veioză crem/aurie cu abajur textil (înălțime 47 cm) Yakamoz – Opviq lights
De birou, pentru noptiere, cu întrerupător
Disponibil în 3 e-shop-uri























