Recomandăm
Istoricul prețurilor
- 26.05.2026 - 65,44 RON
- 17.04.2026 - 65,44 RON
- 10.03.2026 - 59,91 RON
- 08.03.2026 - 60,34 RON
- 24.02.2026 - 70,99 RON
- 20.02.2026 - 60,34 RON
- 16.02.2026 - 70,99 RON
- 14.02.2026 - 60,34 RON
- 27.01.2026 - 70,99 RON
- 23.01.2026 - 60,34 RON
- 20.01.2026 - 70,99 RON
- 16.01.2026 - 61,76 RON
- 15.01.2026 - 70,99 RON
- 10.01.2026 - 60,34 RON
- 06.01.2026 - 70,99 RON
- 05.12.2025 - 60,34 RON
- 01.11.2025 - 56,79 RON
- 27.10.2025 - 61,05 RON
- 22.10.2025 - 56,79 RON
- 15.07.2025 - 69 RON
- 11.07.2025 - 59 RON
- 26.06.2025 - 69 RON
- 23.06.2025 - 57 RON
- 20.06.2025 - 59 RON
- 17.06.2025 - 58,65 RON
- 06.06.2025 - 59 RON
- 01.06.2025 - 58,65 RON
- 01.06.2025 - 69 RON
- 27.05.2025 - 58,65 RON
- 23.05.2025 - 59 RON
- 20.05.2025 - 58,65 RON
- 16.05.2025 - 59 RON
- 13.05.2025 - 62,09 RON
- 09.05.2025 - 64,9 RON
- 02.05.2025 - 69 RON
- 30.04.2025 - 68 RON
- 25.04.2025 - 58 RON
- 22.04.2025 - 68 RON
- 18.04.2025 - 58 RON
- 15.04.2025 - 68 RON
- 10.04.2025 - 58 RON
- 25.03.2025 - 68 RON
- 20.03.2025 - 58 RON
- 10.03.2025 - 68 RON
- 05.03.2025 - 58 RON
- 26.02.2025 - 68 RON
- 22.02.2025 - 58 RON
- 15.02.2025 - 68 RON
- 13.02.2025 - 58 RON
- 11.02.2025 - 68 RON
- 04.02.2025 - 58 RON
- 30.01.2025 - 68 RON
- 17.01.2025 - 63,92 RON
- 20.12.2024 - 58 RON
- 12.12.2024 - 68 RON
Descrierea produsului
Covor verde 60x110 cm Life – Ayyildiz Carpets
Dimensiuni
| Lăţime: | 60 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 110 cm |
Specificații
| Formă | Dreptunghiulară |
|---|---|
| Culoare | Verde |
| Amplasare | De interior |
| Lungime fir | Fir lung/ shaggy, Fir mediu |
| Motiv | Unicolor |
| Stil | Modern |
| Produs în | TR |
| Compoziție și tip de material | Polipropilenă |
| Înălțime fir | 30 mm |
| Lungime fir covor | Shaggy cu fir lung |
| Greutate | 1.32 kg |
| Lățime | 60 cm |
| Lungime | 110 cm |
| Certificări și standarde îndeplinite | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Tip de fabricație | Țesut la mașină |
| Tipul de bordură | Cu margini cusute |
| Tipul de fire | Tăietură (Frisé) |
| Seria | Life |
| Model | Monocrom |
| Design | Modern |
| Calitate | Extra |
| Densitate | 2000 g/m² |
| Densitatea materialului | Medie |
| Caracteristici | Adecvat pentru încălzire prin podea |
| Îngrijire | A se curăța cu o cârpă umedă/a se aspira frecvent |
| Material partea din spate | Iută |
| Compoziție țesătură | 100% polipropilenă |
| Producător | Ayyildiz Carpets |
Recenzii
Recenzii ale utilizatorilor
Produs foarte bun
Covorul nu are aceeași culoare ca în fotografie. În poză este verde mazăre, în realitate este verde iarbă. Diferența este semnificativă. Totuși, calitatea corespunde prețului. Îl pot folosi, nu îl voi returna.
Produsul este bun. Firele par mai mici în înălțime față de un alt covor mai mare, luat anterior.
Achiziționat de la Bonami.ro
Descărcat de la Bonami.ro
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Cu suport hârtie igienică

Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
25×17×17 cm, cu capac

Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, din plastic

Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Covor albastru/bej 120x170 cm Terrain – Hanse Home
120×170 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy

Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal

Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, cu pene, pătrată

Perdea de duș tip roletă Wenko, 1,32 x 2,4 m
132×240 cm

Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
Galerie de perdea 107 - 305 cm extensibilă din oțel Bellwood – Umbra
Din metal

Covor pentru copii crem 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, clasic, dreptunghiular

Uscător de rufe de perete Pull Out 22m – Brabantia
7×8×47 cm, suspendat

Suport pentru prosoape negru din oțel inoxidabil Rivaltana – Wenko

Cârlig de perete Wenko Blandas, auriu mat
De perete

Covorașe de baie bej 2 buc. 60x100 cm – Mila Home
60×100 cm, de baie, în set

Raft pentru baie auriu autoadeziv din oțel inoxidabil Genova – Wenko
8×30×10 cm, dreaptă























