Recomandăm
Set 2 ghivece suspendate din stuf ETNIK
Istoricul prețurilor
- 27.05.2026 - 80 RON
- 13.01.2026 - 80 RON
- 01.08.2025 - 60 RON
- 21.07.2025 - 59 RON
- 01.07.2025 - 69 RON
- 06.05.2025 - 66 RON
- 22.04.2025 - 75 RON
- 20.03.2025 - 68 RON
- 10.02.2025 - 75 RON
- 03.01.2025 - 80 RON
- 17.12.2024 - 73 RON
Descrierea produsului
Material Stuf: Natural Dimensiuni Marimea S: inaltime 12 cm, diametru 12 cm Marimea M: inaltime 15 cm, diametru 15 cm
Dimensiuni
| Înălţime: | 15 cm |
|---|
Specificații
| Tip | Suspendate |
|---|---|
| Dimensiuni | Mici |
| Tipuri de plante | Pentru ierburi aromatice |
| Formă | Rotundă |
| Material | Răchită |
| Amplasare | De interior |
| Greutate | 0,2 kg |
| Inaltime | 15 cm, 12 cm |
| Model | Cu motiv |
| Forma mobilierului | Rotunda |
| Destinatie | De exterior, De interior |
| Utilizare | Ghivece de flori |
Cele mai bune produse de la ComodAcasa.ro

Somiera cu lamele curbate 140x200 cm
140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Prosop de baie pentru copii cu gluga MILO 75x75 cm, bej
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
Cutie depozitare pat 150 cm, stejar
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cutie depozitare pat 200 cm, pin
17×200 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Draperie turcoaz OXFORD 140x250 cm Agatat: Inele metalice
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cutie depozitare pat 200 cm, nuc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Pilota de vara racoritoare ELARIA, verde Dimensiune: 140 x 200 cm
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
Pilota 4 anotimpuri 140x200 cm din fibra goala, albastra
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
Coș de rufe din bambus gri SOBIKON
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Noptiera Ilona stejar
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
Cutie depozitare pat 150 cm, pin
17×150 cm, decor pin, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Poncho prosop de plaja BORNEO albastru inchis 80x145 cm
Pentru băieți, poncho
În stoc
Pilota de vara racoritoare ELARIA, roz Dimensiune: 200 x 220 cm
200×220 cm, pentru vară, Set pernă
În stoc
Pilota de vara racoritoare ELARIA, turcoaz Dimensiune: 200 x 220 cm
Pentru vară, din fibre tubulare
În stoc
Lenjerie de pat din microfibra GREY LINE gri Dimensiune lenjerie de pat: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm
Clasic, cu fermoar
În stoc
Lenjerie de pat din microfibra CATMOSPHERE colorata Dimensiune lenjerie de pat: 2 buc 70 x 90 cm | 200 x 220 cm
Clasic, cu fermoar, fabricată din microfibră
În stocSet pilota pentru toate anotimpurile 140x200 cm din fibra siliconica cu perna 70x90 cm MEADOW FLOWERS
În stoc
Suport pentru prosoape LINESTRO metalic cu 4 brate 93x45cm, alb
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc



