



Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Corp de iluminat pentru tavan casetat, poate fi utilizat și ca plafonieră aplicată. Nu aveți nevoie de Wi-Fi sau adaptor. Controlul fluid este asigurat prin aplicația mobilă AWOX SmartControl. Aplicație gratuită pentru Android și iOS. Bluetooth cu consum redus de energie. Puteți controla atât o singură bec, cât și un grup de becuri. Datorită funcției RGB, puteți schimba cu ușurință culorile luminii, inclusiv albul. Reglare continuă a intensității luminoase (0-100%). Alb cald 2700K - alb rece 6500K. Alegere din 16 milioane de culori - RGB. Setare culori predefinite. Telecomanda este inclusă în pachet. Material: furnir de lemn.
| Material | Lemn |
|---|---|
| Culoarea luminii | Rece |
| Culoare | Alb |
| Funcție | Luminozitate reglabilă cu telefonul mobil/Alexa/Tehnologie LED |
| Formă | Pătrat |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 24 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 24 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 150 W |
| Temperatură de culoare | 2700-6500 K |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Decorul lemnului | Stejar |
| Tip | Panou LED aplicat |
| Stil | Altele |
| Metodă de montare | Aplicat |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Tensiune | 230 V |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 24 W |
| Flux luminos total | 2160 lm |
| Numărul ciclurilor de comutare | 15000 ON/OFF |
| Series | SALOBRENA WOOD Eglo |
| Producător | Eglo |

Din lemn, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Din lemn, smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, înălţime
În stocLivrare gratuită
Cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Înălţime, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Din lemn, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită



Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Din metal, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Din metal, din plastic, diametru
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă
În stoc
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Din sticlă
În stocLivrare gratuită
Din metal, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Înălţime, adâncime, diametru
În stocLivrare gratuită


Cu lumină caldă, cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită


Cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44, lăţime
În stoc