





Dimensiuni 12×38×33 cm
Puteți folosi coșul în bucătărie pentru a depozita alimente (cartofi, ceapă, fructe), în cămară, peste tot în casă, în atelier, în baie pentru a depozita lucruri mici... Coșurile sunt stivuibile - în partea de jos a coșului există clapete detașabile în fiecare colț, care vă permit să stivuiți coșurile.
| Lăţime: | 38 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 33 cm |
| Înălţime: | 12 cm |
| Material | Plastic |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Greutate | 0,46 kg |
| Mărime | L |
| Producător | Orion |