Față de masă Bellatex DITA Inimă dantelă , 140 x180 cm, 140 x 180 cm
Dimensiuni 140×180 cm
141,99 RON
DisponibilitateÎn stoc
Livrare de la 17,49 RON
Puteți returna produsul în termen de 14 de zile.
E4home.roVezi recenziile
Istoricul prețurilor
- 27.05.2026 - 141,99 RON
- 04.08.2025 - 141,99 RON
- 22.12.2024 - 138,99 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Fețele de masă sunt decorul fiecărei mese, așa că decorați-o și pe a voastră. Fețele de masă vor da un aer deosebit oricărei încăperi, protejând în același timp masa de murdărie și deteriorare. Materialul este de înaltă calitate și rezistent la deteriorare și își păstrează forma foarte bine. Bucurați-vă de confortul de acasă.
Dimensiuni
| Lăţime: | 140 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 180 cm |
Specificații
| Sortiment | Fețe de masă |
|---|---|
| Tip | La bucată |
| Material | Bumbac |
| Formă | Dreptunghiulară |
| Caracteristici | Brodate |
| Motiv | Ornamente |
| Culoare | Roșu |
| Mărime | 140 x 180 cm |
| Spălare recomandată | 40 °C |
| Producător | Bellatex |
