Recomandăm
Covor roșu 160x230 cm Life – Ayyildiz Carpets
Dimensiuni 160×230 cm
345,09 RON
Istoricul prețurilor
- 27.05.2026 - 345,09 RON
- 19.04.2026 - 345,09 RON
- 10.03.2026 - 318,18 RON
- 14.02.2026 - 320,44 RON
- 14.02.2026 - 376,99 RON
- 29.01.2026 - 312,9 RON
- 01.11.2025 - 301,59 RON
- 27.10.2025 - 324,21 RON
- 23.10.2025 - 301,59 RON
- 15.07.2025 - 370 RON
- 11.07.2025 - 318 RON
- 02.05.2025 - 370 RON
- 30.04.2025 - 369 RON
- 25.04.2025 - 314 RON
- 24.04.2025 - 369 RON
- 18.04.2025 - 314 RON
- 15.04.2025 - 369 RON
- 10.04.2025 - 317 RON
- 25.03.2025 - 361 RON
- 20.03.2025 - 310 RON
- 16.03.2025 - 361 RON
- 22.02.2025 - 310 RON
- 15.02.2025 - 361 RON
- 13.02.2025 - 310 RON
- 11.02.2025 - 361 RON
- 04.02.2025 - 310 RON
- 30.01.2025 - 361 RON
- 13.01.2025 - 324,9 RON
- 04.01.2025 - 361 RON
Descrierea produsului
Covor roșu 160x230 cm Life – Ayyildiz Carpets
Dimensiuni
| Lăţime: | 160 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 230 cm |
Specificații
| Formă | Dreptunghiulară |
|---|---|
| Culoare | Roșu |
| Lungime fir | Fir lung/ shaggy, Fir mediu |
| Motiv | Unicolor |
| Stil | Modern |
| Produs în | TR |
| Compoziție și tip de material | Polipropilenă |
| Înălțime fir | 30 mm |
| Lungime fir covor | Shaggy cu fir lung |
| Greutate | 7.36 kg |
| Lățime | 160 cm |
| Lungime | 230 cm |
| Certificări și standarde îndeplinite | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Amplasare | Interior |
| Tip de fabricație | Țesut la mașină |
| Tipul de bordură | Cu margini cusute |
| Tipul de fire | Tăietură (Frisé) |
| Seria | Life |
| Model | Monocrom |
| Design | Modern |
| Calitate | Extra |
| Densitate | 2000 g/m² |
| Densitatea materialului | Medie |
| Caracteristici | Adecvat pentru încălzire prin podea |
| Îngrijire | A se aspira frecvent/a se curăța cu o cârpă umedă |
| Material partea din spate | Iută |
| Compoziție țesătură | 100% polipropilenă |
| Producător | Ayyildiz Carpets |
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

230,82 RON
Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Diametru, cu suport hârtie igienică, din metal

125,02 RON
Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, în stil modern

62,84 RON
Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

138,34 RON
Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
26×17×17 cm, cu capac, diametru

46,91 RON
Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

91,09 RON
Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

82,77 RON
Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko

181,99 RON
Cutie de depozitare pentru grădină gri City – Keter
55×58×44 cm, de plastic, diametru
Disponibil în 4 e-shop-uri

105,86 RON
Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

68,69 RON
Suport magnetic pentru role de bucătărie Wenko Black Outdoor Kitchen Clayton, negru
Suporturi pentru prosoape, din metal

110,66 RON
Scurgător vase Metaltex Felicia, 45 x 23 cm
Diametru

53,74 RON
Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, decorativă, hipoalergenică

230,3 RON
Suport pentru prosoape negru din oțel inoxidabil Rivaltana – Wenko
Freestanding, diametru

82,38 RON
Raft pentru baie Wenko Alba, negru
11×27×13 cm, în stil modern, dreaptă

136,16 RON154,99 RON
Termos alb/auriu 1 l Alessia – Vialli Design
Între 0,5 - 1 litru

269,55 RON
Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal

236,62 RON
Suport pentru scurs vase Wenko Exclusive Duo
Diametru

2.110 RON
Covor crem țesut manual din amestesc de lână 200x300 cm Kari – Villeroy&Boch
200×300 cm, unicolor, din lână






















